• Nauja
search

Audros Drakonas

44,90 €
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Audros drakonas – dar viena spalvinga medinė 3D dėlionė, sukurta UGEARS konstruktorių. Iš tiesų puiki dovana šeimos nariui ar draugui.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 300 - 400

Numatomas surinkimo laikas: 5 - 7.5 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis

Audros drakonas – medinė 3D dėlionė

Audros drakonas – dar vienas spalvingas mechaninis 3D modelis, sukurtas UGEARS konstruktorių

Sveiki atvykę į išmintingo ir gudraus drakono, saugančio užburtus lobius, būstą. Savo paslaptis drakonas atskleis tik tam, kuris pakankamai drąsus susidurti su jo mechanine magija! „Windstorm Dragon“ – nuostabus Ugears mechaninis 3D modelis, pasirengęs mesti iššūkį jūsų protui ir įgūdžiams.

„Windstorm Dragon“ yra mitinis gyvūnas, begalinės jėgos ir magiškos galios  įsikūnijimas. Sukurtas iš medžio ir atgaivintas Ugears konstruktorių burtų.

Audros drakonas – medinė 3D dėlionė

Medinė „pasidaryk pats“ 3D dėlionė „Windstorm Dragon“ yra atviro dizaino modelis. Jis leidžia pamatyti, kaip plaka mechaninė drakono širdis – guminis variklis. Guminis variklis sukonstruotas priekinėje krūtinės dalyje. Norėdami jį prisukti, laikykite drakoną už kūno ir sukite raktą pagal laikrodžio rodyklę.

Variklis pradės veikti, pastūmus užvedimo svirtį. Tada ir prasidės magija: rankos, kojos ir visas Drakono kūnas pradės judėti. Kartu judės ir nuostabi pora stiprių ir gražių drakono sparnų.

Unikali Ugears Audros drakono savybė: sparnų kaulai pagaminti iš medžio, o likusi dalis – tobulai suprojektuotos plunksninės popieriaus išpjovos. Dėl minkšto ir lankstaus popieriaus skrydis atrodo labai tikroviškas. Audros drakono modeis palieka daug vietos jūsų vaizduotei.

Modelį galima pastatyti ant kojelės arba pakabinti už virvutės. Bet kuriuo atveju – su  išskleistais sparnais ir smailia uodega jis atrodys žavingai. Tai iš tiesų puiki dovana bet kuriam šeimos nariui ar draugui.

Kaip ir visi Ugears modeliai, ši medinė 3D dėlionė yra pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Dėžutėje rasite viską, ko reikia modeliui surinkti.

Išspręskite mechaninio antikinio žvėries paslaptį ir tapkite drakonų meistru su „Windstorm Dragon“ Ugears modelių rinkiniu!

4820184121218
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.