Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Mechaninis pieštukų laikiklis
Mechaninis pieštukų laikiklis
Mechaninis pieštukų laikiklis
Mechaninis pieštukų laikiklis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Mechaninis pieštukų laikiklis

4,90 €
8,90 €
Sutaupote 45%
su PVM

Medinis 3D modelis UGEARS Mechaninis pieštukų laikiklis – ne tik praktiškas, tačiau kartu ir dekoratyvinis priedas jūsų kambariui ar biurui.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime9 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Mechaninis pieštukų laikiklis

Medinis 3D modelis Mechaninis pieštukų laikiklis – ne tik praktiškas, tačiau kartu ir dekoratyvinis priedas jūsų kambariui ar biurui. Tobulas UGEARS inžinierių darbas.

Mechaninio pieštukų laikiklio modelis: talpykla, kurioje telpa iki 6 rašiklių ar pieštukų, su gražiu, viduje esančiu planetų mechanizmu. Pasukę UGEARS konstruktoriaus ratą, kaip tikras kapitonas, galite pasirinkti tinkamą asistentą – rašiklį ar pieštuką.

Medinis 3D modelis Mechaninis pieštukų laikiklis

Modelio rinkinį sudaro 51 detalė. Konstruktorių sudaro natūrali medžiaga, kurią yra malonu liesti. Medinis 3D modelis Mechaninis pieštukų laikiklis yra lengvai sukonstruojamas mechanizmas, kurį, kaip unikalią dovaną, galima įteikti savo draugams ar bendradarbiams.

Kaip ir visus UGEARS modelius, Mechaninį pieštukų laikiklį galite surinkti be klijų ar specialių įrankių. Iš anksto lazeriu išpjautas dalis, pagamintas iš aukštos kokybės medienos, yra smagu dėlioti.

Tiesiog sujunkite detales ir sudėkite išsimėčiusius rašiklius į vieną vietą.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120952

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mechaninis pieštukų laikiklis

4,90 €
8,90 €
Sutaupote 45%
su PVM