• Nauja
search

Kačiukas ir šuniukas 3D modelis spalvinimui

4,95 €
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Kačiukas ir šuniukas – 3D modelis spalvinimui, vaikams nuo 5 metų. Spalvinkite akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kt. spalvinimo priemonėmis.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 5+

Kiekis
Paskutinė prekė

Kačiukas ir šuniukas – 3D modelis spalvinimui

Kačiukas ir šuniukas 3D modelis spalvinimui skirtas ir pritaikytas visoms amžiaus grupėms (nuo 5 metų).

Gamintojas: Katė ir Šuo 3D modelis sukurtas UGEARS gamykloje, Ukrainoje.

Populiariausi mūsų partuotuvės mediniai spalvinimo modeliai: Biplan lėktuvo 3D modelis ir Malunsparnio 3D modelis.

Spalvinkite taip, kaip norite: akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kitomis spalvinimo priemonėmis.

Pažintinis ir besivystantis: abu herojai lipa ant keturračių riedlenčių ir pradeda lenktynes. Kas finišuos pirmas? Ar lažinsimės, kad laimės šuniukas? Bet katė gali pergudrauti šuniuką ir aplenkti jį posūkyje. Modelis yra lengvai sukonstruojamas ir lavinantis jūsų (vaiko) vaizduotę.

Lavina inžinerinius, erdvinio mąstymo ir smulkiosios motorikos įgūdžius: Prikausto vaikų dėmesį bei išlaisvina vaizduotę.

Lengvai surenkamas: visos modelio dalys yra išpjautos modernaus lazerio pagalba, todėl yra lengvai išimamos iš lentelių. Konstruktorius surenkamas kaip dėlionė – be klijų ar kitų specialių įrankių, vadovaujantis iliustruotomis instrukcijomis.

Įtraukiantis ir vaikų itin mėgstamas: pasitelkus fantaziją, vaizduotę ir kūrybingų jaunų (ir suaugusių) menininkų talentus, kiekvienas UGEARS spalvinimo modelis įgauna unikalią išvaizdą, kuris suteiks jūsų darbo stalui žaismingumo ir pakels jūsų nuotaiką niūriomis dienomis.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184120457
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.