Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Akvariumas
Akvariumas
Akvariumas
Akvariumas
Akvariumas
Akvariumas
Akvariumas
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Akvariumas

47,90 €
su PVM

Akvariumas – dar vienas puikus UGEARS medinis 3D modelis. Mechaninis akvariumas. Surinkite ir stebėkite, kaip plaukia žuvys!

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 300 - 400

Numatomas surinkimo laikas: 5 - 7.5 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime3 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Akvariumas – dar vienas puikus UGEARS 3D modelis

Mechaninis akvariumas. Surinkite ir stebėkite, kaip plaukia žuvys!

Mechaninis Ugears akvariumas – medinis sūraus vandens dubenėlis, kuriame dvi tropinės žuvys vejasi viena kitą pro suvešėjusius jūros dumblius. Viduje akvariumo slepiasi dar vienas mažas vandenynų gyventojas – jūrų arkliukas!

Dėl sūraus vandens žuvų grožio ir įvairovės, akvariumo laikymas yra vienas populiariausių pomėgių pasaulyje. Galbūt esate nardymo entuziastas ir norėtumėte pasinerti prie spalvingo koralų rifo ar patyrinėti pačias atokiausias jūros gelmes.

Unikalių UGEARS medinių modelių ir 3D konstruktorių rinkimas ir kolekcionavimas tapo mėgstamu laisvalaikio praleidimu tūkstančiams pirkėjų. 3D modelių gerbėjų yra net 85 šalyse ir  penkiuose žemynuose. Mechaninio UGEARS akvariumo pagalba šiuos du pomėgius galite sujungti į vieną!

Akvariumas – unikalus UGEARS medinis 3D modelis

Originalios temos ir dizaino „pasidaryk pats“ akvariumo modelis ne tik puikiai papildo UGEARS modelių kolekciją, bet ir pasižymi unikaliu mechaniniu veikimu. Žuvys ir dumbliai sukasi vienu metu ir lygiagrečiai, skirtingu greičiu ir skirtingomis kryptimis. Elegantiškos žuvys atrodo taip, lyg jos plauktų iš tikrųjų, kai judina galvas ir uodegas į šonus.

Mechaninio akvariumo modelis yra unikalus tuo, kad skirtingai nuo daugumos Ugears modelių, kuriuos varo guminiai varikliai, akvariumą varo spyruoklė. Taip užtikrinamas ilgesnis veikimas ir ilgaamžiškumas. Ugears didžiuojasi diegdama naujoves ir galėdama atsižvelgti į lojalių klientų pasiūlymus bei pageidavimus.

Norėdami paleisti modelį, prisukite po akvariumu esančią rankenėlę. Reikės maždaug 25 sukimų, kad spyruoklė pilnai įsitemptų. Perjungę jungiklį iš „STOP“ į „SWIM“ režimą, galėsite stebėti, kaip jūsų mechaninis akvariumas atgyja!

Šis medinis 3D modelis sukurtas taip, kad būtų nesunku juo daudotis. Yra vienas jungiklis ir dvi pozicijos: įjungimas ir išjungimas. Galite bet kada sustabdyti modelį ar tiesiog paleisti jį iš naujo ir mėgautis mechaninių žuvų judesiais. Pilnai prisuktas modelis veikia apie 40 sekundžių.

Pirmieji akvariumai. Intriguojanti istorija

Ar žinojote, kad net senovės romėnai ir actekai jau turėjo sūraus vandens akvariumus? 1846 m. ​​britų jūrų zoologė Anna Thynne sukūrė ir trejus metus prižiūrėjo pirmąjį ekologiškai subalansuotą jūrinį akvariumą, kuris įkvėpė Londono zoologijos sodo žuvų namus po septynerių metų. Sūraus vandens akvariumai kaip asmeninis pomėgis masiškai išplito tik daugiau nei po šimto metų.

Kadangi akvariumus periodiškai reikėjo papildyti jūros vandeniu, dauguma ankstyvųjų akvariumų buvo įrengti klientams, kurie gyveno netoli vandenyno. Sūraus vandens akvariumai reikalavo nemažai susijusios įrangos, įskaitant filtravimo, vėdinimo ir apšvietimo sistemas.

Bėgant metams, technologijos, susijusios su sūraus vandens akvariumų laikymu, tobulėjo. Balinti koralai užleido vietą gyvoms uolienų ir koralų rūšims. Pradėtos naudoti pažangesnės vandens filtravimo ir temperatūros kontrolės sistemos, komercinis žuvų veisimas nelaisvėje ir koralų dauginimas, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Medinio akvariumo privalumai

Ugears mechaninį akvariumą galite surinkti patys. Šiam unikaliam mediniam 3D modeliui nebus reikalingos nei vandens filtravimo nei temperatūros palaikymo sistemos. Surinktą modelį galėsite pasistatyti norimoje kambario vietoje. Kai modelis bus surinktas, galėsite atsipalaidavę stebėti, kaip mechaninės žuvys suka ratus mediniame akvariume, retkarčiais žvilgteldamos į jūrų arkliuką. Jums niekada nereikės tikrinti ar keisti vandens!

Paverskite mechaninį akvariumą kitu savo šeimos projektu!

Ugears deda ypač dideles pastangas siekdama sukurti išskirtinio dizaino ir unikalaus mechaninio veikimo modelius. Pagrindinis konstruktorių tikslas – sužavėti ir pradžiuginti savo klientus. Esame tikri, kad tai pavyko pasiekti ir su šiuo nuostabiu mechaniniu akvariumu.

Mechaninį akvariumą sudaro 325 dalys, jis yra „vidutinio“ sunkumo lygio. Surinkimo laikas maždaug 6 valandos. Konstruodami medinį akvariumą sužinosite apie pavaros ir varomųjų krumpliaračių veikimą bei sąveiką pavarų komplektuose, švytuoklių funkciją ir spyruoklinio veikimo mechanizmus.

Ugears
4820184121263

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Akvariumas

47,90 €
su PVM