Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

KombainasKombainas
 • Nauja
39,90 €
Maitinimo šaltinis 100W UPS
 • Nauja
Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
 • Nauja
Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
 • −15%
254,15 €299,00 €
PanteraPantera
 • Nauja
34,90 €
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Greitpuodis 6 litrų
  • Nauja
  Edukacinė STEM pavarų dėžė
  Edukacinė STEM pavarų dėžė
  Edukacinė STEM pavarų dėžė
  Edukacinė STEM pavarų dėžė
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Edukacinė STEM pavarų dėžė

  17,90 €
  su PVM
  Paskutinė prekė

  STEM pavarų dėžė – medinis konstruktorius ir edukacinis modelis. Interaktyviai supažindina su pagrindiniais pavarų dėžės veikimo principais.

  Sudėtingumo lygis: Vidutinis

  Komponentų skaičius: 100 - 200

  Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

  Rekomenduojamas amžius: 8+

  Kiekis
  Hurry Up Only 1 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  STEM pavarų dėžė – edukacinis medinis konstruktorius ir modelis

  STEM Pavarų dėžė yra stilizuotas mokomasis modelis, skirtas išmokti pagrindinius pavarų dėžės veikimo principus. Mechaninė pavarų dėžė yra reduktorius, užtikrinantis greičio ir sukimo momento perdavimą nuo variklio iki varančiųjų ratų.

  Mūsų partuotuvėje esantys populiariausi edukciniai STEM modeliai: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė.

  Sužinokite, kaip veikia pavarų dėžė

  Sumontavę galite eksperimentuoti su rankine „Ugears“ pavarų dėže: paeiliui pasirinkite I, II, III arba atbulinės eigos pavarą ir, sukdami pavaros rankeną pagal laikrodžio rodyklę, stebėkite ir valdykite krumpliaračių sukimosi greitį. Tuščiosios eigos padėtyje „N“ abu klojinio veleno sankabos krumpliaračiai yra nesujungti. Pirmoji pavara (pirmasis bėgis) priverčia veleną suktis mažiausiu greičiu; antroji pavara leidžia varančiajam velenui kartu su smagračiu suktis vidutiniu greičiu, o trečioji pavara leidžia klojinį veleną ir visas pavaras sukti greičiausiai. Įjunkite atbulinės eigos pavarą ir stebėkite kaip važiuojančiosios sankabos pavara juda kairėn „R“ pavaros  link, tuomet jungiasi prie jos, perjungdama sukimąsi į apatinę pavarų dėžę ir sukdama klojinį veleną ir visas pavaras atgal.

  Kada ir kas tai išrado

  Pavarų dėžės išradimas priklauso garsiam vokiečių inžinieriui Karlui Benzui. Medinis pavaros modelis sukurtas UGEARS konstruktorių ir pagamintas Ukrainoje.

  Naudojimas

  Pavarų dėžė daugiausia naudojama automobilių pramonėje kaip automobilio perdavimo mechanizmo dalis, perduodanti sukimo momentą iš variklio ašies į ratus.

  Pavarų dėžės modelis sukurtas tam, kad tarnautų kaip mokymosi priemonė

  Kaip ir visų kitų „Ugears“ kolekcijų, STEM laboratorijos modelių konstravimas yra įdomus ir kiekvienam įkandamas: viskas, ko jums reikia kad konstruotumėte, mokytumėtės ir atrastumėte yra dėžutėje. Čia rasite:

  Aukštos kokybės medines lentas su iš anksto išpjautomis detalėmis ir kitais standartiniais reikmenimis. STEM pavarų dėžės surinkimui nereikia jokių klijų ar papildomų įrankių. Lengvai pastumiamos detalės itin lengvai iššoka iš lentelių.

  Išsamias spalvotas instrukcijas.

  QR kodą svetainei „Pocket Model’s Study Guide“ (joje rasite pavarų dėžės veikimo pagrindus, mechanizmo aprašymą, veikimo principą, pagrindines charakteristikas, apibrėžimus ir formules)

  QR kodą svetainei „Ugears AR application“. Čia rasite visas naujas įdomiausias „Ugears“ funkcijas, kad mokymosi patirtis būtų dar patrauklesnė!

  Ugears
  4820184121065

  Specifinė nuoroda

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Edukacinė STEM pavarų dėžė

  17,90 €
  su PVM