• Nauja
search

Asiliukas 3D modelis spalvinimui

5,95 €
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Asiliukas – 3D modelis spalvinimui, skirtas vaikams nuo 5 metų. Spalvinkite akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kitomis spalvinimo priemonėmis.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 5+

Kiekis
Paskutinė prekė

Asiliukas 3D modelis spalvinimui skirtas ir pritaikytas visoms amžiaus grupėms (nuo 5 metų).

Gamintojas: Asiliukas medinis 3D modelis sukurtas UGEARS gamykloje, Ukrainoje.

Populiariausi mūsų partuotuvės mediniai spalvinimo modeliai: Biplan lėktuvo 3D modelis ir Malunsparnio 3D modelis.

Spalvinkite taip, kaip norite: akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kitomis spalvinimo priemonėmis.

Pažintinis ir besivystantis: nuo Egipto laikų asiliukai reguliariai tarnauja žmonėms ir padeda tvarkyti namus, gabenti pasėlius, šieną ir kt. Modelį taip pat sudaro medinis dviejų ratų vežimėlis su dvejomis asiliuką ir vežimėlį jungiančiomis lentomis bei vadelių imitacijomis: pakinktai, krūtinės juostos diržas ir apykaklės diržas. UGEARS 3D asiliuko modelį galima sukonstruoti visiškai be pastangų, nuspalvinti mėgstamomis spalvomis ir žaisti.

Lavina inžinerinius, erdvinio mąstymo ir smulkiosios motorikos įgūdžius: šis išskirtinis modelis prikausto vaikų dėmesį bei lavina jų vaizduotę.

Lengvai surenkamas: visos modelio dalys yra išpjautos su moderniais lazeriais, todėl yra lengvai išimamos iš lentelių. Konstruktorius surenkamas kaip dėlionė – be klijų ar kitų specialių įrankių, vadovaujantis iliustruotomis instrukcijomis.

Įtraukiantis ir vaikų itin mėgstamas: pasitelkus fantaziją, vaizduotę ir kūrybingų jaunų (ir suaugusių) menininkų talentus, kiekvienas UGEARS spalvinimo modelis įgauna unikalią išvaizdą, kuris suteiks jūsų darbo stalui žaismingumo ir pakels jūsų nuotaiką niūriomis dienomis.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184120501
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.