Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Lėktuvo paleidėjas
Lėktuvo paleidėjas
Lėktuvo paleidėjas
Lėktuvo paleidėjas
Lėktuvo paleidėjas
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Lėktuvo paleidėjas

19,20 €
34,90 €
Sutaupote 45%
su PVM

Lėktuvo paleidėjas – medinis mechaninis 3D modelis, suteiksiantis jums daug malonių akimirkų! Tris tokius lėktuvų modeliukus rasite rinkinyje!

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime3 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Lėktuvo paleidėjas – jaudininantis medinis mechaninis 3D modelis

Lėktuvo paleidėjas – jaudininantis medinis mechaninis 3D modelis, suteiksiantis jums daug džiaugsmingų akimirkų!

„Lėktuvo paleidėjas“ yra skraidančių lengvųjų lėktuvų modelių paleidėjas (tris tokius modelius rasite rinkinyje). Šiame modelyje yra įtaisytas guminės juostelės variklis, kuris varo lėktuvą jums jį paleidus.

Mechanizmą įjungiantis gaidukas turi apsauginį užraktą, o jūsų orlaivio įveikiamą įtampą ir atstumą valdo prisukamas švaistiklis (rankena). Atstumas, kurį gali nuskrieti jūsų paleistas lėktuvas, priklauso nuo to, kaip stipriai priveršite šį švaistiklį (diapazonas netgi gali viršyti 30 metrų!).

Medinis mechaninis 3D modelis Lėktuvo paleidėjas : charakteristikos

Aukštos kokybės fanera ir ergonomiškas dizainas užtikrina, kad paleidimo priemonė bus patogi laikyti rankoje ir leis itin tiksliai nusitaikyti.

Rinkinyje rasite faneros sklandytuvą ir du popierinius lėktuvėlius, kuriuos, kartu su savo pačių sukurtais orlaiviais, galite skraidinti naudodamiesi lėktuvo paleidėju. Jei, prieš paleisdami lėktuvėlį, atitinkamai sureguliuosite jo sparnų ir kt. elementų kampus, galėsite stebėti jo atliekamus įspūdingus manevrus.

Jei nuspręsite patys sukurti savo orlaivį, UGEARS rekomenduoja naudoti kuo lenvesnes medžiagas: popierių, kartoną ir tt. Modelį sudaro 198 detalės, o rinkinyje rasite viską, ko jums prireiks lėktuvo paleidėjo surinkimui.

Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, lėktuvo paleidėjas yra renkamas su nuosekliomis, spalvotomis, tikrai lengvai įvykdomomis instrukcijomis. Instrukcijos yra išverstos į 11 kalbų (anglų, vokiečių, ukrainiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir korėjiečių) ir nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių įrankių modelio sudėliojimui.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120976

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Lėktuvo paleidėjas

19,20 €
34,90 €
Sutaupote 45%
su PVM