Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
 • Nauja
Greitpuodis 6 litrų
 • Nauja
KombainasKombainas
 • Nauja
39,90 €
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
  • −15%
  254,15 €299,00 €
  Maitinimo šaltinis 100W UPS
  • Nauja
  PanteraPantera
  • Nauja
  34,90 €
  Lėktuvo paleidėjas
  Lėktuvo paleidėjas
  Lėktuvo paleidėjas
  Lėktuvo paleidėjas
  Lėktuvo paleidėjas
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Lėktuvo paleidėjas

  34,90 €
  su PVM

  Lėktuvo paleidėjas – medinis mechaninis 3D modelis, suteiksiantis jums daug malonių akimirkų! Tris tokius lėktuvų modeliukus rasite rinkinyje!

  Sudėtingumo lygis: Vidutinis

  Komponentų skaičius: 100 - 200

  Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

  Rekomenduojamas amžius: 14+

  Kiekis
  Hurry Up Only 3 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  Lėktuvo paleidėjas – jaudininantis medinis mechaninis 3D modelis

  Lėktuvo paleidėjas – jaudininantis medinis mechaninis 3D modelis, suteiksiantis jums daug džiaugsmingų akimirkų!

  „Lėktuvo paleidėjas“ yra skraidančių lengvųjų lėktuvų modelių paleidėjas (tris tokius modelius rasite rinkinyje). Šiame modelyje yra įtaisytas guminės juostelės variklis, kuris varo lėktuvą jums jį paleidus.

  Mechanizmą įjungiantis gaidukas turi apsauginį užraktą, o jūsų orlaivio įveikiamą įtampą ir atstumą valdo prisukamas švaistiklis (rankena). Atstumas, kurį gali nuskrieti jūsų paleistas lėktuvas, priklauso nuo to, kaip stipriai priveršite šį švaistiklį (diapazonas netgi gali viršyti 30 metrų!).

  Medinis mechaninis 3D modelis Lėktuvo paleidėjas : charakteristikos

  Aukštos kokybės fanera ir ergonomiškas dizainas užtikrina, kad paleidimo priemonė bus patogi laikyti rankoje ir leis itin tiksliai nusitaikyti.

  Rinkinyje rasite faneros sklandytuvą ir du popierinius lėktuvėlius, kuriuos, kartu su savo pačių sukurtais orlaiviais, galite skraidinti naudodamiesi lėktuvo paleidėju. Jei, prieš paleisdami lėktuvėlį, atitinkamai sureguliuosite jo sparnų ir kt. elementų kampus, galėsite stebėti jo atliekamus įspūdingus manevrus.

  Jei nuspręsite patys sukurti savo orlaivį, UGEARS rekomenduoja naudoti kuo lenvesnes medžiagas: popierių, kartoną ir tt. Modelį sudaro 198 detalės, o rinkinyje rasite viską, ko jums prireiks lėktuvo paleidėjo surinkimui.

  Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, lėktuvo paleidėjas yra renkamas su nuosekliomis, spalvotomis, tikrai lengvai įvykdomomis instrukcijomis. Instrukcijos yra išverstos į 11 kalbų (anglų, vokiečių, ukrainiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir korėjiečių) ir nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių įrankių modelio sudėliojimui.

  UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

  Ugears
  4820184120976

  Specifinė nuoroda

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Lėktuvo paleidėjas

  34,90 €
  su PVM