Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Laivas vilkikas
Laivas vilkikas
Laivas vilkikas
Laivas vilkikas
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Laivas vilkikas

21,95 €
39,90 €
Sutaupote 45%
su PVM
Paskutinė prekė

UGEARS Laivas vilkikas – vaizduotę išlaisvinantis 3D konstruktorius ir modelis, suteiksiantis jums ir jūsų šeimai daug džiaugsmingų akimirkų.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Laivas vilkikas – vaizduotę išlaisvinantis medinis mechaninis modelis.

Laivas vilkikas – vaizduotę išlaisvinantis medinis mechaninis modelis, suteiksiantis jums ir jūsų šeimai daug džiaugsmingų akimirkų.

UGEARS kūrėjai, įkvėpti jūros ir jūrinių prietaisų, sukūrė nuostabų ir nepakartojamą modelį. Jei kada nors svajojote laisvai plaukioti jūra ir pasiekti horizonto liniją, kur vanduo susilieja su dangumi, šis modelis yra kaip tik jums!

Smulkmeniškas ir tikslus vilkiko korpusas yra sukurtas taip, kad būtų įmanoma stebėti modelio viduje dirbantį mechanizmą. Šitaip jūs galite įvertinti visas pagrindines techines fukcijas, įdiegtas į šį modelį.

Laivas vilkikas – 3D konstruktorius ir unikalus mechaninis modelis

Vilkikas varomas gumninės juostelės varikliu, kuris veikia dėl gumos, sujungtos su atrama, įtempimo. Reduktorius perduoda energiją į varantįjį ratą, o tuomet į asimetrinę ratų porą. Švytuoklė sulėtina ir suvienodina vilkiko judėjimą.

Ratų poros asimetrija leidžia modeliui judėti unikaliu būdu, imituojant bangų siūbuojamą valtį, o veikianti švytuoklė sukuria specifinį triukšmą, panašų į tą, kurį sukelia realus dyzelinis variklis, įrengtas daugelyje valčių. Vilkikas taip pat turi dvi svirtis – viena iš jų sustabdo mechanizmą, o kita paleidžia.

Norėdami prikabinti ir gabenti mažus krovinius, pvz. modelius ant ratų arba popierines valteles, naudokite dvi virves su pritvirtintais kabliais. Vilkikas gali važiuoti ir tempti krovinį nuo 1,5 iki 3 metrų, priklausomai nuo paviršiaus tipo.

UGEARS „Vilkiko“ mechaninio modelio rinkinį sudaro 169 detalės, pagamintos iš aukštos kokybės medienos, ir viskas, ko gali prireikti surinkimui (įskaitant siūlus, kablius ir virves). Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Detalės lazeriu išpjaunamos iš faneros plokštės, kas užtikrina aukščiausią pjovimo tikslumą.

Tam, kad sudėliotumėte modelį, turite išimti detales iš faneros plokščių lengvai jas spustelint. Kaip ir visuose kituose UGEARS modeliuose, Vilkiko rinkinyje rasite spalvotas detalias instrukcijas, išverstas į 11 kalbų (anglų, vokiečių, ukrainiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir korėjiečių), o modelio surinkimui neprireiks nei klijų, nei kitų specialių įrankių.

 

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120983

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Laivas vilkikas

21,95 €
39,90 €
Sutaupote 45%
su PVM