• −30%
search

Kombainas

39,90 €
27,93 € Sutaupote 30%
Su PVM

Kombainas toks, kokį jį sukūrė UGEARS konstruktoriai – yra unikalus mechaninis medinis 3D modelis. Realistiška mini kombaino versija.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis

  Avida - mokėk vėliau!

Užsisakyk šiandien, o apmokėk per 30 dienų, be papildomų mokesčių. Jokio išankstinio apmokėjimo!

  Avida3 – be pabrangimo 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius.

  Avida lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!

Savo užsakymą apmokėk mažomis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėlе ar e. bank.

Kombainas – unikalus mechaninis medinis 3D modelis

Kombainas toks, kokį jį sukūrė UGEARS konstruktoriai – yra puikus įrodymas, kad net ir žemės ūkio mašina gali būti nepakartojamas mechaninis medinis 3D modelis. Vilkite kombainą atbulai tam, kad jo guminės juostelės motoras susivyniotų. Atleiskite rankinį stabdį ir skubėkite pjauti pasėlių!

Kombainas: kaip sudarytas ir veikia medinis mechaninis 3D modelis?

Kaip ir tikrame kombaine, priekyje aiškiai pastebėsite kombaino pjovimo ritę, tačiau modelyje taip pat surasite ir iš pirmo karto nepastebimą siurprizą – vairuotojo salono kairėje yra paslėpta dėžutė, skirta siųsti meilės raštelius mylimam ūkininkui!

UGEARS modelis Kombainas pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Kombainas turi nuoseklią, aiškią, spalvotą ir nesunkiai išpildomą surinkimo instrukciją.

Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184120136
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.