Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Karuselė 3D modelis spalvinimui
Karuselė 3D modelis spalvinimui
Karuselė 3D modelis spalvinimui
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Karuselė 3D modelis spalvinimui

3,27 €
5,95 €
Sutaupote 45%
su PVM

Karuselė – 3D modelis spalvinimui, skirtas vaikams nuo 5 metų. Spalvinkite akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kitomis spalvinimo priemonėmis.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 5+

Kiekis
Turime5 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Karuselė 3D modelis spalvinimui skirtas: Vaikams nuo 5 metų … taip pat bet kokio amžiaus suaugusiesiems …

Karuselė 3D modelis sukurtas UGEARS gamykloje, Ukrainoje.

Populiariausi mūsų partuotuvės mediniai spalvinimo modeliai: Biplan lėktuvo 3D modelis ir Malunsparnio 3D modelis.

Spalvinkite taip, kaip norite: akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kitomis spalvinimo priemonėmis.

Pažintinis ir besivystantis: XVI amžiuje „karuselė“ / „karuselė“ iš pradžių buvo bajorų renginio pavadinimas, kuris pakeitė vairą ir apėmė „žirgo baletą“, kostiumų raitelius ir arklius. XVIII amžiuje prancūzų inžinieriai sukūrė idėją apie mechaninę karuselę su besisukančia apvalia platforma, ant kurios pritvirtinti mediniai arkliai.

Tomis dienomis lankytojai sėdo ant žirgų bandydami nuplėšti žiedus nuo stulpų arba turėjo ratu smogti taikiniams. Laikui bėgant linksmas ratas įsigijo pažinčių, susijusių su vaikyste ir šeimos laisvalaikiu. Arklio, meškos ir dramblio figūros yra išdėstytos ant besisukančios apvalios platformos 3D spalvinimo modelyje «Merry-go-round».

Galite susukti savo mėgstamą žaislą ar susukti karuselę į rankas ir sužinoti, kaip ji išdėstyta ir kaip ji veikia. Linksmybė sukama apie vertikalią ašį ir akivaizdžiai parodo ritininio guolio veikimo principą. Susirenka lengvai ir su juo smagu žaisti.

Lavina inžinerinius, erdvinio mąstymo ir smulkiosios motorikos įgūdžius: Prikausto vaikų dėmesį bei išlaisvina vaizduotę.

Lengvai surenkamas: visos modelio dalys yra išpjautos ir lengvai išimamos iš lentelių. Konstruktorius surenkamas kaip dėlionė – be klijų ar kitų specialių įrankių, vadovaujantis iliustruotomis instrukcijomis.

Įtraukiantis ir vaikų itin mėgstamas: pasitelkus fantaziją, vaizduotę ir kūrybingų jaunų (ir suaugusių) menininkų talentus, kiekvienas UGEARS spalvinimo modelis įgauna unikalią išvaizdą, kuris suteiks jūsų darbo stalui žaismingumo ir pakels jūsų nuotaiką niūriomis dienomis.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120518

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Karuselė 3D modelis spalvinimui

3,27 €
5,95 €
Sutaupote 45%
su PVM