Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Maitinimo šaltinis 100W UPS
 • Nauja
Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
 • −15%
254,15 €299,00 €
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
  • Nauja
  PanteraPantera
  • Nauja
  34,90 €
  Greitpuodis 6 litrų
  • Nauja
  KombainasKombainas
  • Nauja
  39,90 €
  Edukacinis STEM variatorius
  Edukacinis STEM variatorius
  Edukacinis STEM variatorius
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Edukacinis STEM variatorius

  17,90 €
  su PVM
  Paskutinė prekė

  Kaip veikia variatorius? 3D UGEARS modelis STEM variatorius atskleis ir pademonstruos pagrindinį variatoriaus veikimo principą.

  Sudėtingumo lygis: Vidutinis

  Komponentų skaičius: 100 - 200

  Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

  Rekomenduojamas amžius: 8+

  Kiekis
  Hurry Up Only 2 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  STEM variatorius. 3D konstruktorius padės suprasti kaip veikia variatorius

  STEM variatorius yra stilizuotas mokomasis modelis ir 3d konstruktorius, skirtas supažindinti su pagrindiniais Variatoriaus veikimo principais.

  Surinkę šį puikų medinį 3D modelį suprasite kaip veikia STEM variatorius!

  Modelio rinkinyje yra QR kodas, nurodantis tyrimo vadovą apie mechanizmą, jo veikimo principą, pagrindines savybes, formules. Tai taip pat apima įdomias užduotis.

  Pasinerkite į išplėstinę realybę ir pažiūrėkite, kaip veikia Variatorius. Bendraukite su modeliu naudodamiesi specialia UGEARS AR programa.

  Sužinokite kaip veikia STEM variatorius

  Variatorius yra įtaisas, perduodantis ir reguliuojantis variklio sukimo momentą, keičiant pavarų santykį. Pavarų santykis gali keistis automatiškai, rankiniu būdu arba iš anksto nustatyta programa. Terminas, kurį dauguma vairuotojų ir automobilių entuziastų yra įpratę, yra nuolat kintanti transmisija arba CVT.

  Naudodamiesi STEM laboratorijos kolekcijos „pasidaryk pats“ mediniu galvosūkių variatoriumi, jūs galite išmokti ir suvokti vieną iš svarbiausių automobilio dalių, neteršdami rankų mašininėje alyvoje!

  Kas ir kada išrado variatorių?

  Šiuolaikinio automobilio CVT šaknys siekia 1879 m. Tais metais amerikiečių verslininkas ir automobilių pramonės pradininkas Miltonas Othello Reevesas išrado lentpjūvėje naudojamą prietaisą. Tuo metu jį pavadino kintamo greičio transmisija. Vėliau jis pradėjo pritaikyti šią transmisiją savo automobiliams. „Reeves CVT“ taip pat naudojo ir keli kiti gamintojai.

  UGEARS konstruktorius STEM variatorius pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkti. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

  Kaip ir visi kiti UGEARS konstruktoriai, Variatoriaus konstravimo instrukcija yra nuosekli, aiški, spalvota ir nesunkiai įvykdoma.

  Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

   

  UGEARS models prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

  Ugears
  4820184121188

  Specifinė nuoroda

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Edukacinis STEM variatorius

  17,90 €
  su PVM