Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Edukacinis STEM diferencialas
Edukacinis STEM diferencialas
Edukacinis STEM diferencialas
Edukacinis STEM diferencialas
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Edukacinis STEM diferencialas

9,85 €
17,90 €
Sutaupote 45%
su PVM
Paskutinė prekė

STEM diferencialas – medinis konstruktorius ir edukacinis 3D modelis. Interaktyviai supažindina su pagrindiniais diferencialo veikimo principais.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 8+

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

STEM diferencialas – edukacinis medinis konstruktorius ir 3D modelis

STEM diferencialas yra stilizuotas mokomasis modelis, skirtas išmokti pagrindinius diferencialo veikimo principus. Diferencialas buvo sukurtas tam, kad varantieji, ant tos pačios ašies esantys ratai, suktųsi skirtingu greičiu ir per ta patį laiko momentą įveiktų skirtingus atstumus.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mūsų partuotuvėje rasite net kelis STEM žinių gilinimui skirtus medinius konstruktorius. Populiariausi modeliai: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė.

Sužinokite, kaip veikia diferencialas

Šis mechanizmas apsaugo automobilį nuo ratų slydimo (ypač jam atliekant posūkius), sumažina padangų nusidėvėjimą ir leidžia vairuotojui lengviau manevruoti. Sukonstravę diferencialą galite jį atblokuoti stumdami svirtį 1 padėtyje (aukštyn), o sukdami pavarą arba vieną iš ratų priverčiate abu ratus judėti. Valdymo svirtis reguliuoja sklandų kairiojo ir dešiniojo ratų fiksavimą, atitinkamai pasukdama į kairę arba į dešinę. Svirties „žemyn“ padėtyje abu ratai yra sujungti tvirta jungtimi ir gali suktis kartu (varomi pavara arba ratu) arba vienu metu užsiblokuoti (rato svirtimi).

Kada ir kas tai išrado

Automobilio diferencialą 1825 m. Išrado prancūzų inžinierius Onésiphore’as Pecqueur’as. XX a. Trečiajame dešimtmetyje vokiečių automobilių inžinierius Ferdinandas Porsche padarė reikšmingą prietaiso patobulinimą.

Medinis 3D diferencialo modelis sukurtas UGEARS konstruktorių ir pagamintas Ukrainoje.

Naudojimas

Diferencialai dažniausiai naudojami automobiliuose kaip perdavimo mechanizmo dalis. Jie pagerina automobilio manevringumą ir eksploatacines savybes.

Automobilio diferencialo modelis sukurtas tam, kad tarnautų kaip mokymosi priemonė

Kaip ir visų kitų „Ugears“ kolekcijų, STEM laboratorijos modelių konstravimas yra įdomus ir kiekvienam įkandamas: viskas, ko jums reikia kad konstruotumėte, mokytumėtės ir atrastumėte yra dėžutėje. Čia rasite:

Aukštos kokybės medines lentas su iš anksto išpjautomis detalėmis ir kitais standartiniais reikmenimis. STEM pavarų dėžės surinkimui nereikia jokių klijų ar papildomų įrankių. Lengvai pastumiamos detalės itin lengvai iššoka iš lentelių.

Išsamias spalvotas instrukcijas.

QR kodą svetainei „Pocket Model’s Study Guide“ (joje rasite pavarų dėžės veikimo pagrindus, mechanizmo aprašymą, veikimo principą, pagrindines charakteristikas, apibrėžimus ir formules)

QR kodą svetainei „Ugears AR application“. Čia rasite visas naujas įdomiausias „Ugears“ funkcijas, kad mokymosi patirtis būtų dar patrauklesnė!

UGEARS models prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, 3D dėlionės, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Medinės detalės yra išpjautos lazeriu aukštos kokybės faneros plokštėse. Nuo fanerinės plokštės detalės atsiskiria, jas šiek tiek paspaudus. Dėžutėje rasite ir kitas priemones, reikalingas modelio surinkimui.

Mūsų parduotuvėje rasite ir kitus STEM žinių gilinimui skirtus medinius konstruktorius. STEM Populiariausi mediniai 3D modeliai: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė. STEM – anglų kalbos akronimas, reiškiantis ir apimantis GAMTOS MOKSLUS, TECHNOLOGIJAS, INŽINERIJĄ IR MATEMATIKĄ.

Visi mediniai 3D modeliai surenkami be klijų. Mediniai modeliai / mediniai konstruktoriai sukurti UGEARS konstruktorių ir pagaminti Ukrainoje.

Ugears
4820184121089

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Edukacinis STEM diferencialas

9,85 €
17,90 €
Sutaupote 45%
su PVM