Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

KombainasKombainas
 • Nauja
39,90 €
Maitinimo šaltinis 100W UPS
 • Nauja
Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
 • Nauja
Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
 • −15%
254,15 €299,00 €
PanteraPantera
 • Nauja
34,90 €
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Greitpuodis 6 litrų
  • Nauja
  Edukacinė STEM švytuoklė
  Edukacinė STEM švytuoklė
  Edukacinė STEM švytuoklė
  Edukacinė STEM švytuoklė
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Edukacinė STEM švytuoklė

  17,90 €
  su PVM

  STEM švytuoklė – medinis konstruktorius ir edukacinis 3D modelis. Interaktyviai supažindina su pagrindiniais švytuoklės veikimo principais.

  Sudėtingumo lygis: Vidutinis

  Komponentų skaičius: 100 - 200

  Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

  Rekomenduojamas amžius: 8+

  Kiekis
  Hurry Up Only 3 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  STEM švytuoklė – edukacinis medinis konstruktorius ir modelis

  STEM švytuoklė yra stilizuotas mokomasis modelis, skirtas išmokti pagrindinius švytuoklės veikimo principus. Švytuoklė yra vienas pagrindinių ir patikimiausių laiko matavimo mechanizmų.

  UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mūsų partuotuvėje rasite net kelis STEM žinių gilinimui skirtus medinius konstruktorius. Populiariausi modeliai: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė.

  Sužinokite, kaip veikia ŠVYTUOKLĖ

  Švytuoklės veikimo principas pagrįstas pastoviu amplitudės svyravimu veikiant sunkio jėgai (svoriui) ir potencinei guminės juostelės energijai (įtempimo jėgai). Guminė juosta valdo modelio mechanizmą ir kompensuoja švytuoklės svyravimų kinetinės energijos nuostolius.

  Modelyje yra judėjimo reguliatorius, valdantis svyravimų dažnį, sunkį, atraminį ratą, pavarą, guminę juostelę, reketą ir saugiklį. Modelis turi keletą būdų valdyti svyravimų dažnį: švytuoklės bobo svorį, vertikalią svorio padėtį ant švytuoklės ir guminės juostos įtempimą.

  Kada ir kas tai išrado

  Pirmąjį švytuoklės tyrimą XVI amžiaus pabaigoje atliko italų inžinierius Galilėjas Galilėjus. Jis apibūdino švytuoklės savybę išsaugoti svyravimų nuoseklumą. Pirmasis žmogus, dar XVII amžiuje panaudojęs švytuoklę mechaniniame laikrodyje ir užtikrinęs pastovų greitį, buvo olandų fizikas Christiaan’as Huygens’as.

  Medinis švytuoklės 3D modelis sukurtas UGEARS konstruktorių ir pagamintas Ukrainoje.

  Naudojimas

  Švytuoklės dažniausiai naudojamos mechaniniuose laikrodžiuose kaip paleidimo mechanizmo elementas ir būdas užtikrinti pastovų greitį. Muzikinėje sferoje metronomai, kurių pagrindinis konstrukcinis elementas yra švytuoklės, padeda muzikantams groti ritmiškai. Švytuoklės taip pat naudojamos atliekant geologinius tyrimus, seismografijoje, sporte ir laboratoriniuose mechanikos bei fizikos tyrimuose.

  Švytuoklė sukurta tam, kad tarnautų kaip mokymosi priemonė

   

  Kaip ir visų kitų „Ugears“ kolekcijų, STEM laboratorijos modelių konstravimas yra įdomus ir kiekvienam įkandamas: viskas, ko jums reikia kad konstruotumėte, mokytumėtės ir atrastumėte yra dėžutėje. Čia rasite:

  Aukštos kokybės medines lentas su iš anksto išpjautomis detalėmis ir kitais standartiniais reikmenimis. STEM pavarų dėžės surinkimui nereikia jokių klijų ar papildomų įrankių. Lengvai pastumiamos detalės itin lengvai iššoka iš lentelių.

  Išsamias spalvotas instrukcijas.

  QR kodą svetainei „Pocket Model’s Study Guide“ (joje rasite pavarų dėžės veikimo pagrindus, mechanizmo aprašymą, veikimo principą, pagrindines charakteristikas, apibrėžimus ir formules)

  QR kodą svetainei „Ugears AR application“. Čia rasite visas naujas įdomiausias „Ugears“ funkcijas, kad mokymosi patirtis būtų dar patrauklesnė!

  Ugears
  4820184121041

  Specifinė nuoroda

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Edukacinė STEM švytuoklė

  17,90 €
  su PVM