Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Medinė dėžutė
Medinė dėžutė
Medinė dėžutė
Medinė dėžutė
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Medinė dėžutė

16,45 €
29,90 €
Sutaupote 45%
su PVM

Medinė dėžutė – puikus mechaninis UGEARS models. Pastūmus šoninę svirtį dėžutė pasikelia, pasikreipia ir atsidaro, parodydama kas jos viduje.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime3 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Medinė dėžutė – praktiškas bei kartu dekoratyvinis daiktas, pagyvinantis jūsų aplinką

Maža medinė dėžutė atneš mechaninės magijos į jūsų namus ar biurą. Pastūmus šoninę svirtį dėžutė pasikelia, pasikreipia ir atsidaro, taip parodydama kas yra jos viduje. Tai – išradingas būdas pasiūlyti vizitinę kortelę ar tiesiog patogi vieta įvairioms smulkmenoms laikyti.

Medinė dėžutė – unikalus su UGEARS 3d mechaninis modelis

Į rinkinį įeina dvi papildomos detalės – viena padeda išimti rinkinio dalis iš medinių plokštelių, o kita, neleidžia smulkioms konstruktoriaus detalėms išsimėtyti po visą kambarį!

UGEARS mechaninis modelis Medinė dėžutė pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

Kaip ir visų kitų UGEARS modelių, Medinės dėžutės konstravimo instrukcija yra nuosekli, aiški, spalvota ir nesunkiai išpildoma.

Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

UGEARS models prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120211

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Medinė dėžutė

16,45 €
29,90 €
Sutaupote 45%
su PVM