Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Laikrodis 3D modelis spalvinimui
Laikrodis 3D modelis spalvinimui
Laikrodis 3D modelis spalvinimui
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Laikrodis 3D modelis spalvinimui

3,27 €
5,95 €
Sutaupote 45%
su PVM

Laikrodis – 3D modelis spalvinimui, skirtas vaikams nuo 5 metų. Spalvinkite akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais ar kitomis spalvinimo priemonėmis.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 5+

Kiekis
Turime3 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Laikrodis 3D modelis spalvinimui – aukštos kokybės medinis modelis

Laikrodis 3D modelis spalvinimui skirtas: Vaikams nuo 5 metų … taip pat bet kokio amžiaus suaugusiesiems …

Gamintojas: Laikrodis 3D modelis sukurtas UGEARS gamykloje, Ukrainoje.

Populiariausi mūsų partuotuvės mediniai spalvinimo modeliai: Biplan lėktuvo 3D modelis ir Malunsparnio 3D modelis.

Spalvinkite taip, kaip norite: akrilu, guašu, akvarele, flomasteriais… – galite naudoti viską, ką turite.

Pažintinis ir besivystantis: laikrodis skaičiuojamas minutėmis ir valandomis ir yra lengvai suprantamas mechaninio laikrodžio veikimo principo įvadas. Linksmosios ladybird (Saulės) gale vietoj septynių tamsių dėmių yra du dideli ir du maži laikrodžio mechanizmo krumpliaračiai, kurie įjungia minutės ir valandos rodykles bei visus keturis Saulės sparnus. Modelis turi atvirą mechanizmą, dvi viena nuo kitos priklausančias rankas: minutės rodyklei perėjus visą ratą, valandos rodyklė savaime pasisuka viena valanda. “Ladybird” (arba kaip mes ją vadinome “Saulėta”) laikrodį laiko stende. Pasukus minutės rodyklę, visi keturi sparnai pradeda drebėti, tarsi Saulėta nori skristi. Susirenka lengvai ir su juo smagu žaisti.

Lavina inžinerinius, erdvinio mąstymo ir smulkiosios motorikos įgūdžius: Prikausto vaikų dėmesį bei išlaisvina vaizduotę.

Lengvai surenkamas: visos modelio dalys yra išpjautos ir lengvai išimamos iš lentelių. Konstruktorius surenkamas kaip dėlionė – be klijų ar kitų specialių įrankių, vadovaujantis iliustruotomis instrukcijomis.

Įtraukiantis ir vaikų itin mėgstamas: pasitelkus fantaziją, vaizduotę ir kūrybingų jaunų (ir suaugusių) menininkų talentus, kiekvienas UGEARS spalvinimo modelis įgauna unikalią išvaizdą, kuris suteiks jūsų darbo stalui žaismingumo ir pakels jūsų nuotaiką niūriomis dienomis.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120471

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Laikrodis 3D modelis spalvinimui

3,27 €
5,95 €
Sutaupote 45%
su PVM