Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Maitinimo šaltinis 100W UPS
 • Nauja
Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
 • −15%
254,15 €299,00 €
KombainasKombainas
 • Nauja
39,90 €
PanteraPantera
 • Nauja
34,90 €
Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
 • Nauja
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Greitpuodis 6 litrų
  • Nauja
  Edukacinis STEM kreivimatis
  Edukacinis STEM kreivimatis
  Edukacinis STEM kreivimatis
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Edukacinis STEM kreivimatis

  17,90 €
  su PVM
  Paskutinė prekė

  STEM kreivimatis – medinis konstruktorius ir edukacinis 3D modelis. Interaktyviai supažindina su pagrindiniais kreivimačio veikimo principais.

  Sudėtingumo lygis: Vidutinis

  Komponentų skaičius: 100 - 200

  Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

  Rekomenduojamas amžius: 8+

  Kiekis
  Hurry Up Only 2 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  STEM kreivimatis – edukacinis medinis konstruktorius ir 3D modelis

  STEM kreivimatis yra stilizuotas mokomasis modelis, skirtas išmokti pagrindinius kreivimačio veikimo principus. Kreivimatis – arba opisometras – yra prietaisas, matuojantis išlenktų linijų ilgį ir padedantis tiksliau apskaičiuoti atstumą tarp žemėlapio taškų, nei naudojant liniuotę ar kompasą.

  UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mūsų partuotuvėje rasite net kelis STEM žinių gilinimui skirtus medinius konstruktorius. Populiariausi modeliai: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė.

  Sužinokite, kaip veikia kreivimatis

  Mechanizmas turi matavimo ratą, ciferblatą ir rodyklę. Kai ratas juda žemėlapio, kurį reikia išmatuoti, linija, rodyklė juda ciferblatu, kuriame sužymėti matavimo vienetai – centimetrai, coliai ir t.t. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra patikrinti žemėlapio mastelį ir padauginti duomenis iš vardiklio skalėje.

  Planuodami žygį su draugais ar kelionę su šeima galite pasikliauti kreivimačiu – jis padės nustatyti atstumą, kurį turėsite nukeliauti tam, kad pasiektumėte tikslą.

  Kada ir kas išrado kreivimatį

  Patikrintos informacijos apie tikrąjį kreivimačio išradėją nėra. Kai kurie šaltiniai teigia, kad jo išradimo nuopelnas priklauso romėnų inžinieriui Virtuvijui, kuris aprašė labai panašų prietaisą apie 23 m. prieš Kristų. Kiti nurodo kinų mokslininką Zhāngą Héngą. Rusijos šaltiniai teigia, kad kreivimatį galėjo sugalvoti polimatas Michailas Lomonosovas, kuris, tikėtina, iš pradžių jį pavadino „krivimetru“. Apskritai oficialus pirmasis kreivimačio patentas priklauso anglų inžinieriui Edwardui Russellui Morrisui, kuris 1873 m. užregistravo „naują prietaisą atstumams matuoti“.

  Medinis 3D kreivimačio modelis sukurtas UGEARS konstruktorių ir pagamintas Ukrainoje.

  Naudojimas

  Kreivimatis naudojamas kreivų linijų ilgiui matuoti topografiniuose žemėlapiuose, diagramose, schemose ir planuose. Tai įprasta žemėlapių kūrėjų, turistų ir kelių paslaugų priemonė.

  Kreivimačio modelis kaip mokymosi priemonė

  Kaip ir visų kitų „Ugears“ kolekcijų, STEM laboratorijos modelių konstravimas yra įdomus ir kiekvienam įkandamas: viskas, ko jums reikia kad konstruotumėte, mokytumėtės ir atrastumėte yra dėžutėje. Čia rasite:

  Aukštos kokybės medines lentas su iš anksto išpjautomis detalėmis ir kitais standartiniais reikmenimis. STEM pavarų dėžės surinkimui nereikia jokių klijų ar papildomų įrankių. Lengvai pastumiamos detalės itin lengvai iššoka iš lentelių.

  Išsamias spalvotas instrukcijas.

  QR kodą svetainei „Pocket Model’s Study Guide“ (joje rasite pavarų dėžės veikimo pagrindus, mechanizmo aprašymą, veikimo principą, pagrindines charakteristikas, apibrėžimus ir formules)

  QR kodą svetainei „Ugears AR application“. Čia rasite visas naujas įdomiausias „Ugears“ funkcijas, kad mokymosi patirtis būtų dar patrauklesnė!

  Ugears
  4820184121140

  Specifinė nuoroda

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Edukacinis STEM kreivimatis

  17,90 €
  su PVM