Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Edukacinis STEM kreivimatis
Edukacinis STEM kreivimatis
Edukacinis STEM kreivimatis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Edukacinis STEM kreivimatis

9,85 €
17,90 €
Sutaupote 45%
su PVM
Paskutinė prekė

STEM kreivimatis – medinis konstruktorius ir edukacinis 3D modelis. Interaktyviai supažindina su pagrindiniais kreivimačio veikimo principais.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 8+

Kiekis
Turime2 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

STEM kreivimatis – edukacinis medinis konstruktorius ir 3D modelis

STEM kreivimatis yra stilizuotas mokomasis modelis, skirtas išmokti pagrindinius kreivimačio veikimo principus. Kreivimatis – arba opisometras – yra prietaisas, matuojantis išlenktų linijų ilgį ir padedantis tiksliau apskaičiuoti atstumą tarp žemėlapio taškų, nei naudojant liniuotę ar kompasą.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mūsų partuotuvėje rasite net kelis STEM žinių gilinimui skirtus medinius konstruktorius. Populiariausi modeliai: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė.

Sužinokite, kaip veikia kreivimatis

Mechanizmas turi matavimo ratą, ciferblatą ir rodyklę. Kai ratas juda žemėlapio, kurį reikia išmatuoti, linija, rodyklė juda ciferblatu, kuriame sužymėti matavimo vienetai – centimetrai, coliai ir t.t. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra patikrinti žemėlapio mastelį ir padauginti duomenis iš vardiklio skalėje.

Planuodami žygį su draugais ar kelionę su šeima galite pasikliauti kreivimačiu – jis padės nustatyti atstumą, kurį turėsite nukeliauti tam, kad pasiektumėte tikslą.

Kada ir kas išrado kreivimatį

Patikrintos informacijos apie tikrąjį kreivimačio išradėją nėra. Kai kurie šaltiniai teigia, kad jo išradimo nuopelnas priklauso romėnų inžinieriui Virtuvijui, kuris aprašė labai panašų prietaisą apie 23 m. prieš Kristų. Kiti nurodo kinų mokslininką Zhāngą Héngą. Rusijos šaltiniai teigia, kad kreivimatį galėjo sugalvoti polimatas Michailas Lomonosovas, kuris, tikėtina, iš pradžių jį pavadino „krivimetru“. Apskritai oficialus pirmasis kreivimačio patentas priklauso anglų inžinieriui Edwardui Russellui Morrisui, kuris 1873 m. užregistravo „naują prietaisą atstumams matuoti“.

Medinis 3D kreivimačio modelis sukurtas UGEARS konstruktorių ir pagamintas Ukrainoje.

Naudojimas

Kreivimatis naudojamas kreivų linijų ilgiui matuoti topografiniuose žemėlapiuose, diagramose, schemose ir planuose. Tai įprasta žemėlapių kūrėjų, turistų ir kelių paslaugų priemonė.

Kreivimačio modelis kaip mokymosi priemonė

Kaip ir visų kitų „Ugears“ kolekcijų, STEM laboratorijos modelių konstravimas yra įdomus ir kiekvienam įkandamas: viskas, ko jums reikia kad konstruotumėte, mokytumėtės ir atrastumėte yra dėžutėje. Čia rasite:

Aukštos kokybės medines lentas su iš anksto išpjautomis detalėmis ir kitais standartiniais reikmenimis. STEM pavarų dėžės surinkimui nereikia jokių klijų ar papildomų įrankių. Lengvai pastumiamos detalės itin lengvai iššoka iš lentelių.

Išsamias spalvotas instrukcijas.

QR kodą svetainei „Pocket Model’s Study Guide“ (joje rasite pavarų dėžės veikimo pagrindus, mechanizmo aprašymą, veikimo principą, pagrindines charakteristikas, apibrėžimus ir formules)

QR kodą svetainei „Ugears AR application“. Čia rasite visas naujas įdomiausias „Ugears“ funkcijas, kad mokymosi patirtis būtų dar patrauklesnė!

Ugears
4820184121140

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Edukacinis STEM kreivimatis

9,85 €
17,90 €
Sutaupote 45%
su PVM