Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Maitinimo šaltinis 100W UPS
 • Nauja
Greitpuodis 6 litrų
 • Nauja
Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
 • −15%
254,15 €299,00 €
Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
 • −40%
 • Nauja
00
Dienos
:
00
Val
:
00
min
:
00
sec
10,79 €17,99 €
KombainasKombainas
 • −40%
 • Nauja
00
Dienos
:
00
Val
:
00
min
:
00
sec
23,94 €39,90 €
PanteraPantera
 • −40%
 • Nauja
00
Dienos
:
00
Val
:
00
min
:
00
sec
20,94 €34,90 €
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Gynybinis bokštas
  Gynybinis bokštas
  Gynybinis bokštas
  Gynybinis bokštas
  Gynybinis bokštas
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Gynybinis bokštas

  23,94 €
  39,90 €
  Sutaupote 40%
  su PVM
  Paskutinė prekė

  Gynybinis bokštas – naujas interaktyvus medinis konstruktorius, stebinantis savo unikalumu ir dėmesingumu detalėms. Medinis 3D modelis.

  Sudėtingumo lygis: Vidutinis

  Komponentų skaičius: 200 - 300

  Numatomas surinkimo laikas: 5 - 7.5 val.

  Rekomenduojamas amžius: 14+

  00
  Dienos
  :
  00
  Val
  :
  00
  min
  :
  00
  sec
  Kiekis
  Hurry Up Only 2 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  Gynybinis bokštas – interktyvus medinis konstruktorius ir viduramžių dvasia

  Gynybinis bokštas – naujas interaktyvus medinis konstruktorius, stebinantis savo unikalumu ir dėmesingumu detalėms.

  Naujasis „Ugears“ modelis susideda iš dviejų dalių: apgulties mašinos ir bokšto. Abi dalys yra kilnojamos ir turi daugybę detalių.

  Apgulties mašina: nesudėtinga surinkti ir lengva naudoti mūšyje

  Apgulties mašina taip pat sudaryta iš dviejų dalių: šaudymo įrenginio ir pagrindo. Reguliuojamos pagrindo kojelės stabilizuoja mašiną šaudymo metu. Pats šaudymo įrenginys, dar vadinamas Balista (antikinė akmenų, rąstų, strėlių svaidymui pritaikyta mašina), šaudo mediniais varžtais ir vieno užtaisymo metu gali iššauti iki trijų varžtų.

  Skersinis ir aukščio mechanizmai leidžia nustatyti balistą reikiamu kampu horizontalioje ir vertikalioje plokštumose tam, kad būtų lengviau taikytis. Apvijos mechanizmo svirtis įtaisyta dešinėje modelio pusėje. Nukreipus apgulties mašiną Balistą į taikinį ši svirtis taip pat veikia kaip gaidukas, iššaunantis varžtą.

  Gynybinis bokštas: ne tik medinis konstruktorius, bet ir viduramžių dvasia

  Šaudymo įrenginys gali būti atskirtas nuo pagrindo ir įmontuotas bokšto viršuje. Šis ginklas, skirtas nugriauti gynybinius įtvirtinimus, buvo naudojamas nuo antikos. Vis dėlto „Ugears“ modelis labiau atitinka viduramžių periodą. Tai akivaizdu iš modelio dizaino bei bokšto detalių.

  Subtiliais elementais papuoštas, gebenėmis apaugęs klasikinis pilies bokštas didžiuojasi heraldiniu grifu / drakonu ant herbo. Bokštas slepia keletą įdomių konstrukcinių ypatumų: juk vis dėlto tai UGEARS modelis. Jis tikrai negali būti vien tik statiškas medžio gabalas! Bokšto šone įtaisyta pavara yra dalis mechanizmo, išskleidžiančio bokštą ir taip atskleidžiančio spiralinius laiptus ir bokšto vidaus struktūrą.

  Bokštas yra galutinai išskleistas tuomet, kai tampa įmanoma pamatyti visą skydą su drakonu, įtaisytą lygiagrečiai su bokšto siena. Pataikykite su apgulties mašina į skydą ir antrasis bokšto aukštas sugrius neatlaikęs jūsų galingojo ginklo.

  Dizaineriai suteikė modeliui apgriuvusio bokšto įvaizdį. Šoks toks plytų trūkumas sienose leidžia stebėti ir mėgautis pavarų, vidinio rėmo ir viso sumanaus mechanizmo darbu.

  UGEARS balistos ir bokšto modelis garantuoja žavingiausią viduramžių patirtį drąsiems užkariautojams, kurie išdrįstų priimti tradicinio konstruktoriaus surinkimo iššūkį, nesinaudojant klijais ar specialiais įrankiais – tik savo rankomis ir senąja mechanine magija. Skirtingai nei tikroji viduramžių apgulties mašina, kuri vargu ar galėtų būti šeimos pramoga, „Ugears“ modelis sukurtas linksmai ir gerai nuotaikai sužadinti.

  Praktikuokitės tiksliai taikytis, perimkite pilį, pasinerkite į romantiškus tikros riterystės laikus ir galbūt išgelbėkite nelaimės ištiktą mergaitę naudodami „Ugears“ balistos ir bokšto modelį

  UGEARS modelis pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

  Kaip ir bet kuris kitas UGEARS medinis konstruktorius, Gynybinis bokštas ir apgulties mašina turi nuoseklią, aiškią, spalvotą ir nesunkiai išpildomą surinkimo instrukciją.

  Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

  UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

  Ugears
  4820184120754

  Specifinė nuoroda

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Gynybinis bokštas

  23,94 €
  39,90 €
  Sutaupote 40%
  su PVM