Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Mini bagis
Mini bagis
Mini bagis
Mini bagis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Mini bagis

4,90 €
8,90 €
Sutaupote 45%
su PVM

Mini Bagis – dar vienas UGEARS modelis, padėsiantis įdomiai praleisti dieną. Mini Bagis – modelis, kurį norėtumėte pamatyti ir išmėginti.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime5 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Mini Bagis – dar vienas UGEARS modelis, padėsiantis įdomiai praleisti dieną

Sveiki atvykę į besiplečiantį transporto priemonių parką nuostabioje UGEARS medinių mechaninių modelių kolekcijoje. Norėtume, kad susipažintumėte su mūsų nauju mažu augintiniu: greitu ir linksmu Mini Bagiu. Šis miniatiūrinis kopų bagis yra pasirengęs pasiimti jus pasivažinėti.

Jei esate naujokas UGEARS sumanių mechanizmų pasaulyje, Mini Bagis yra vienas iš modelių, kurį norėtumėte pamatyti ir išmėginti. Šis konstruktorius neapsunkins jūsų detalių kiekiu, nes detalės yra pakankamai stambios ir lengvai dėliojamos.

Mini Bagis – 3D modelio instrukcija

Norėdami sukonstruoti modelį turėsite naudotis spalvota instrukcija, pateikta dėžutėje. Šiam mediniam UGEARS žaislui sudėlioti jums neprireiks klijų ar kitų papildomų įrankių – viskas, ko reikia surinkimui, yra komplekte.

Mini Bagis yra varomas guminės juostos varikliu. Dėl atviro stiliaus, kėbulo dizaino darbiniame variklyje galite pamatyti pavarų ir ratų judėjimą. Pasukdami medinio modelio priekinius ratus, galite reguliuoti savo mažytės transporto priemonės judėjimo kryptį – jei norite, priverskite ją važiuoti ratais, vaikytis savo uodegą!

Nors priekiniai ratai daro jūsų „bagį“ manevringą, galiniai, važiuojantys ratai taip pat suteikia stabilumo. Galiniai ratai yra didesni ir juose yra guminių juostų padangos, užtikrinančios geresnį paviršiaus sukibimą ir sklandesnį važiavimą.

Kaip ir visi UGEARS modeliai, „Mini bagis“ yra pagamintas iš natūralios kvapnios medienos, kurios kokybę tikrina Europos laboratorijose.

Mini bagis yra ne tik jūsų vaizduotę lavinantis konstruktorius, tačiau ir daiktas, padėsiantis nuobodžią dieną įdomiai praleisti laiką. Pasiimkite du Mini bagius ir paleiskite juos į trasą – kuris iš jų kirs finišo liniją pirmas? Nepraleiskite progos ir palenktyniaukite su draugais ar šeimos nariais!

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184121164

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Mini bagis

4,90 €
8,90 €
Sutaupote 45%
su PVM