Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Dinamometras
Dinamometras
Dinamometras
Dinamometras
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Dinamometras

10,94 €
19,90 €
Sutaupote 45%
su PVM
Paskutinė prekė

UGEARS 3D mechaninis modelis Dinamometras demonstruoja kelis pagrindinius mechanikos principus: pavarų kaskadą ir Ženevos pavarą.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Dinamometras – neįtikėtinai įtraukiantis 3D mechaninis modelis

Dinamometras kaip 3D mechaninis modelis yra vienas paprasčiausių UGEARS modelių. Nepaisant to, jis demonstruoja keletą pagrindinių mechanikos principų. Tarp jų pavarų kaskadą ir Ženevos pavara vadinamą mechaninę sandūrą.

Dinamometras: UGEARS models 3D modelio surinkimas ir veikimas

Jei jums iškyla sunkumų kasdien renkantis tarp galybės laisvalaikio užsiėmimų, šis prietaisas yra kaip tik jums! Panašiai kaip ir pneumatinis variklis, šis modelis veikia oro slėgį paversdamas judesiu. Dinamometras yra ypatingas tuo, jog gali palengvinti pasirinkimo naštą ir paskatinti betikslę dieną išnaudoti kuo įvairiau ir prasmingiau. Jums tereikia papūsti į viršutinę pavarą, taip išjudinant mechanizmą. Oro slėgis suks rodyklę tol, kol ji parinks jūsų dienos užsiėmimą už jus!

UGEARS modelis Dinamometras pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Dinamometro konstravimo instrukcija yra nuosekli, aiški, spalvota ir nesunkiai įvykdoma.

Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

UGEARS models prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120150

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Dinamometras

10,94 €
19,90 €
Sutaupote 45%
su PVM