• Nauja
search

Sieninis laikrodis – 3D medinis konstruktorius

69,90 €
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Sieninis laikrodis „Aero Clock“ yra ne tik 3D medinis konstruktorius ar mechaninis modelis. Tai kartu ir gražus bet kurių namų interjero elementas. „Ugears“ laikrodžio surinkimas pareikalaus iš jūsų daug krupštaus darbo. Atlikę darbą nepriekaištingai turėsite tikrą, veikiantį, medinį laikrodį.

Sudėtingumo lygis: Pažengusiems

Komponentų skaičius: 300 - 400

Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis

Sieninis laikrodis – 3D medinis konstruktorius

Sieninis laikrodis su švytuokle – medinė mechaninė 3D dėlionė iš UGEARS.

Atėjo laikas! Jau daugelį metų iš savo ištikimų klientų vėl ir vėl girdime tą patį klausimą: „Ar Ugears gali sukurti veikiantį laikrodžio modelio rinkinį, kuris iš tikrųjų išlaiko tikslų laiką? Veikiantis mechaninis medinis laikrodis jau seniai yra mūsų populiariausias naujas dizainas. Jūsų svajonė taip pat buvo mūsų svajonė, o mūsų atsidavusių „Ugears“ inžinierių ir dizainerių komanda sunkiai dirbo, kad ši bendra svajonė būtų įgyvendinta. Pagaliau laukimas baigėsi. „Ugears“ didžiuojasi galėdama pristatyti „Aero Clock“ – visiškai veikiantį „pasidaryk pats“ sieninį laikrodį su švytuokle.

„Aero Clock“ yra ne tik 3D medinis mechaninis modelis ar gražus eksponatas. „Ugears“ laikrodis yra tikras veikiantis laikrodis, kurį galite pastatyti patys, pritvirtinti prie sienos, susukti, tada stebėti, kaip tiksi sekundės, minutės ir valandos. „Aero Clock“ yra išradingas galvosūkis ir „pasidaryk pats“ laikrodžio mechanizmas, kitaip nei bet kuris kitas laikrodis. Tai puikus tikslios inžinerijos kūrinys, atskleidžiantis svertinio švytuoklinio laikrodžio veikimą statybininkams ir žiūrovams. Kaip ir visi Ugears modeliai, jis taip pat turi papildomo įnoringumo, kad sužavėtų ir sužavėtų mūsų augantį gerbėjų legioną.

Šis paprastas, bet elegantiškas „Ugears“ laikrodis yra varomas gravitacijos jėgos, traukiant žemyn pasvertą maišą (galite užpildyti maišelį smėliu ar druska). Pakelkite krepšį ant skriemulių, kad susuktumėte laikrodį. Svoriui lėtai nusileidus, jis sukasi pavaros pavarą, kuri tada per reduktorių suka pabėgimo ratą. Laikrodis turi reguliuojamą svertinę švytuoklę, kuri sąveikauja su pabėgimo ratu per nuolatinį inkaro mechanizmo tiksėjimą. Laikrodžio tiksėjimo veiksmą galite reguliuoti iki sekundės, stumdami švytuoklės viršutinius ir apatinius svarmenis. Reduktorius taip pat perduoda sukimąsi į valandos diską ir minutinį diską. Viena iš įdomių mūsų Aero Clock ypatybių yra ta, kad laikas skaitomas ne besisukančiomis rodyklėmis laikrodžio ciferblate, o fiksuota rodyklė rodo laiką lėtai besisukančiuose, sunumeruotuose valandų ir minučių diskuose. Be to, šie diskai sukasi prieš laikrodžio rodyklę – ar žinojote, kad prieš standartizavimą kai kurie laikrodžiai judėjo pagal laikrodžio rodyklę, o kiti – prieš laikrodžio rodyklę? „Gegutės“ vaidmenyje „Ugears Aero Clock“ yra pavyzdinis oro balionas, pakabintas balionas greitai leidžiasi žemyn, kai išmuša valanda, o kitą valandą vėl lėtai kyla.

„Aero Clock“ tema – ankstyvoji aeronautika. Keliaukite laiku atgal į skrydžio aušrą ir „balionomaniją“, kuri 1783 m. užvaldė Prancūziją ir Angliją pirmosios nemokamos kelionės oro balionu proga. Po dvejų metų bebaimiai aeronautai Jeanas-Pierre’as Blanchardas ir Johnas Jeffriesas pirmą kartą perskrido Lamanšo sąsiaurį. Mums patinka šio medinio laikrodžio modelio „steampunk“ jautrumas ir nuotykių dvasia, ir manome, kad jums taip pat patiks! Įsivaizduokite save naujų horizontų atradėju ir keturių vėjų užkariautoju. Korpusas ir intriguojantis medinis laikrodžio mechanizmas vaizduoja oro bazę, esančią tarp debesų, kur pučia zefyrai, o filtruoti saulės spinduliai sklaido mašinas, o jūs, atlikdami aeronauto vaidmenį, valandą leidžiate į naują žvalgybinę kelionę.

Ugears medinio modelio laikrodžio rinkinys švenčia laikrodžių vaidmenį tyrinėjant. Ar žinojote, kad ilgumos skaičiavimo, labai svarbios tiksliai navigacijai jūroje, problema buvo išspręsta naudojant laikrodį? Idėją pasiūlė olandų matematikė Gemma Frisius 1530 m., tačiau tik XVIII amžiaus viduryje anglų laikrodininkas Johnas Harrisonas sukūrė seriją tokių tikslių (1 sekundės tikslumu per dieną) laivo laikrodžių. kapitonai pagaliau galėjo apskaičiuoti savo padėtį jūroje kelių jūrmylių tikslumu. Žinodami tikslų laiką atgal Londone (Grinvičo dienovidinio laikas arba GMT) ir apskaičiuodami laiką dabartinėje padėtyje, stebėdami dangų, navigatoriai galėjo apskaičiuoti, kur jie buvo žemės paviršiuje. Platumą finikiečiai išsprendė jau 600 m. pr. Kr. su dangaus skaičiavimu – išmatuojant saulės aukštį vidurdienį arba kampą tarp Šiaurės žvaigždės (ar kitų navigacinių žvaigždžių) ir horizonto. Tačiau ilgumos problema velnių tyrinėtojams užkliūtų dar 2000 metų. Harrisonas galiausiai buvo apdovanotas 20 000 svarų sterlingų (šiandien maždaug 1,5 mln. JAV dolerių), numatytu 1714 m. Parlamento ilgumos įstatyme, po to, kai jūroje parodė savo meistriškų laikrodžių tikslumą. Dabar ir jūs galite tapti laikrodžių meistru su Ugears Aero Clock modelių rinkiniu!

Išleistas tą akimirką, kai atrodo, kad pasaulis sulėtėjo, Ugears Aero Clock – medinis sieninis laikrodis su švytuokle, kurį pasistatote patys, yra ir laiku, ir nesenstantis savo paprasta elegancija. Šis gražus ir funkcionalus medinio sieninio laikrodžio modelis skirtas horologams, mėgėjams, tyrinėtojams, įvairaus plauko kūrybingiems ir romantikams, visiems, kurie yra pasiruošę naujiems iššūkiams ir pasirengę rizikuoti. Jei kada nors žiūrėjote į dangų ir pagalvojote: „Aš noriu ten būti!“ arba žiūrėjo

4820184121232
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.