Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius
Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius
Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius

17,90 €
su PVM
Išparduota

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius. UGEARS medinis 3D modelis. Surinkite ir sužinokite, kaip generuojami atsitiktiniai skaičiai.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

Rekomenduojamas amžius: 8+

Kiekis
IŠPARDUOTA
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius – mokomasis mechaninis 3D modelis

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius. Surinkite jį ir sužinokite, kaip generuojami atsitiktiniai skaičiai.

Modelio rinkinyje yra QR kodas, nurodantis tyrimo vadovą apie mechanizmą, jo veikimo principą, pagrindines savybes, formules. Tai taip pat apima įdomias užduotis.

Pasinerkite į išplėstinę realybę ir pažiūrėkite, kaip veikia atsitiktinis generatorius. Bendraukite su modeliu naudodamiesi specialia „Ugears“ AR programa.

Per kartas žmonija beprasmiškai kovojo su daugiamečiais klausimais, pavyzdžiui, kieno eilė išnešti šiukšles? Kas šiandien hooveris? Ir, žinoma, kas plauna indus?

Tie, kurie savanoriškai atlieka visus šiuos darbus, gerbia mūsų amžiną pagarbą, bet kas, jei niekas savanoriauja? Teisingas būdas tai padaryti būtų leisti atsitiktinumui apsispręsti ir mesti monetą. Jei kada nors statėte ant galvų ar uodegų, tai reiškia, kad jūs suartėjote su tikimybių teorija ir jos praktiniu pritaikymu.

„Ugears“ siūlo alternatyvą klasikiniam monetų sprendimui, kuris yra ne tik elegantiškas ir įdomus, bet ir turi papildomą edukacinę naudą. Į visus klausimus dabar yra atsakymas su „Ugears“ modeliu Random STEM laboratorijos kolekcijos generatorius.

„Pasidaryk pats“ medinis galvosūkis „Atsitiktinis generatorius“, kaip jau spėjai atspėti iš jo pavadinimo, yra prietaisas, generuojantis atsitiktinius skaičius ir pateikiantis skirtingus atsitiktinius rezultatus, pagrįstus tikimybių teorija. Kaip tai daro, tiksliai parodys „Ugears STEM“ modelis.

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius

Pagrindinis 3D dėlionės „Random Generator“ dizaino elementas yra kubas, kurio viduje yra oktaedras, kuriame savo ruožtu yra metalinis rutulys, suteikiantis svorį. Ši konstrukcija yra varoma rankiniu būdu įjungiamos pavarų dėžės pavaros, kuri energiją teikia per varomą pavarą, sukančią trijų ašių pavarą. Taip kubas su visu turiniu pradeda judėti, o tai yra svarbu norint sukviesti atsitiktinumo magiją. Žinoma, tai galime vadinti tik magija, kol neišmanome jos mokslo. Norėdami tai sužinoti, atidžiau pažvelkime į pagrindinę struktūrą.

Oktaedro viršūnės sutampa su kubo šonais. Tokiu būdu, kai pasibaigia sistemos energija ir ji nustoja judėti, gravitacija sustabdo metalinį rutulį žemiausioje oktaedro dalyje ir dėl sienų pasvirimo, į kurį rieda, jis patenka į vieną iš oktaedro viršūnių, traukiančių žemyn. Kuris iš viršūnių pasirodys apačioje, kubo, prie kurio pritvirtinta, šonas bus tiesiai po juo ir lygiagretus grindims. Tokiu būdu kubo pusė su atsakymu bus ta, kuri nukreipta į viršų priešingoje pusėje.

Tikimybė, kad bet kuri iš viršūnių bus nukreipta žemyn, yra beveik vienoda dėl oktaedro, kuris laisvai sukasi aplink savo masės ašį, simetriškumo. Tai leidžia mums padaryti paprastą išvadą, kad tikimybė gauti vieną iš šešių atsakymų yra 1/6 arba 0,167.

Kiekvienoje kubo pusėje, išdėstytoje oktaedro viršūnėje, yra pranešimas: vienas sako „TAIP“, kitas – „VĖL BANDYTI“ ir t.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184121201

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Edukacinis STEM atsitiktinių skaičių generatorius

17,90 €
su PVM