• Nauja
search

Medinis konstruktorius Pneumatinis variklis

19,90 €
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Medinis konstruktorius Pneumatinis variklis – UGEARS modelis, demonstruojantis garo variklio veikimą. Tyliai veikiantis garo variklio pavyzdys.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Paskutinė prekė

Medinis konstruktorius Pneumatinis variklis – UGEARS modelis, demonstruojantis garo variklio veikimą

Medinis konstruktorius Pneumatinis variklis yra puikiai suprojektuotas medinis konstruktorius. Puiki dovana vaikams ir suaugusiems. Įdomus ir naudingas konstruktorius, tinkamas „pasidaryk pats“ mėgėjams. Dalys pagamintos iš aplinkai nekenksmingų medžiagų – medžio. Rinkinyje yra visos reikalingos dalys ir nuoseklios instrukcijos. Surinkimo metu laviname smulkiąją motoriką, vaizduotę, dėmesingumą ir atkaklumą. Tai iššūkis tiek akims, tiek rankoms. Jums patiks surinkimo procesas. O galutinis rezultatas – papuoš jūsų namų interjerą!

Medinis konstruktorius Pneumatinis varikis – veikiančio garo variklio pavyzdys ir 3D modelis

Patekite į garų variklių epochą ir pasinerkite į nuotykius su Pneumatiniu varikliu. Pneumatinis variklis yra nedidelis, bet pilnai veikiantis garo variklio pavyzdys. Šis UGEARS modelis skiriasi nuo tikro garo variklio tik tuo, kad jis judesiui naudoja oro slėgį, o ne garus.

Naudokite įprastą pripūstą balioną ir stebėkite, kaip stūmokliai ir krumpliaračiai juda taip pat, kaip kadaise ir garvežių varikliai. Modelis yra su įmontuotu oro slėgio matuokliu ir dviem skyriais sandėliavimui bei atsarginėms dalims.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184120129
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.