• −40%
search

Sunkiasvoris sunkvežimis

69,90 €
41,94 € Sutaupote 40%
Su PVM

Sunkiasvoris sunkvežimis – nuostabus UGEARS medinis konstruktorius ir automobilio modelis. Tvirta ir galinga tolimųjų reisų sunkiasvorė mašina.

Sudėtingumo lygis: Pažengusiems

Komponentų skaičius: 500 - 600

Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Paskutinė prekė

  Avida - mokėk vėliau!

Užsisakyk šiandien, o apmokėk per 30 dienų, be papildomų mokesčių. Jokio išankstinio apmokėjimo!

  Avida3 – be pabrangimo 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius.

  Avida lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!

Savo užsakymą apmokėk mažomis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėlе ar e. bank.

Sunkiasvoris sunkvežimis – nuostabus medinis konstruktorius ir automobilio modelis

Sunkiasvoris sunkvežimis – tvirta ir galinga UGEARS tolimųjų reisų sunkiasvorė mašina. Įsivaizduokite – ankstyvas rytas, greitkeliu slystanti migla užpildo orą žvarbiu šaltuku. Tave pažadina ne kava, o švelnus motoro burzgimas.

Kvėpuojate oru salono viduje, kuris jums primena odos, benzino, ilgų dienų ir bemiegių naktų mišinį kelyje. Lėtai išvažiuojate sunkvežimiu į greitkelį. Neskubėdami ….. kol jis neišlaisvina tikrosios savo motoro galios ir nešauna pirmyn, kaip gražus riaumojantis monstras … Ar kada nors esate patyręs ką nors panašaus? Šis unikalus UGEARS modelis – jūsų proga prisijungti prie nuostabių bei nuotykingų tolimųjų reisų sunkvežimiu.

Sunkiasvoris sunkvežimis įdomus medinis konstruktorius ir automobilio modelis

Tvirta ir galinga UGEARS tolimųjų reisų sunkiasvorė mašina turi R6 motorą, varomą guminiu juostiniu varikliu. Vienu prisukimu sunkvežimis gali nuvažiuoti iki 5 metrų. Modelyje įdiegtą perdavimo sistemą galima nustatyti trimis bėgiais: pirmyn, atgal ir laisvuoju bėgiu. Priekiniai spyruokliniai sunkiasvorio sunkvežimio ratai sukasi, kad padėtų nustatytų automobilio kryptį.

Išsamus ir tikslus dizainas apima pagrindinius tolimųjų reisų sunkvežimio elementus. Tar jų du dideli vamzdžiai ir dvi poros veidrodžių. Modelyje integruota ir tikroviška vilkiko ir jo priekabos sujungimo sistema. Kad būtų patogiau patekti į saloną, po kabinos durimis yra sumontuotos mažos kopėčios.

Sunkvežimio gale rasite kastuvą ir dujų balionėlį. Be to, pavargusiam vairuotojui Sunkiasvoris sunkvežimis gali pasiūlyti jaukią miego kabiną su televizoriumi!

Vairavimo romantika ir didelio bei greito automobilio vairavimo malonumas nepaliks abejingų. Nesvarbu, ar esate vienišas, ar kompanijos žmogus, laikas kelyje išvalys galvą ir paskatins dar labiau branginti laiką su artimaisiais. Užpildykite degalų baką iki galo ir leiskitės į smagų nuotykį su UGEARS Sunkiasvoriu sunkvežimiu.

Sunkiasvorio sunkvežimio modelio rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Sunkiasvorio sunkvežimio konstravimo instrukcija yra nuosekli, aiški, spalvota ir nesunkiai įvykdoma.

Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184120860
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.