Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070
RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070
RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070
RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070
RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070

113,01 €
su PVM
Tegu šis RedFire židinys Fuego sušildo jus šaltą vakarą. Židinys turi didelę angą, kurioje galėsite vienu metu deginti kelis rąstus. Kaminas pasirūpins, kad nebūtų dūmų, tad jūs ir jūsų draugai bei šeima tik mėgausis jaukia atmosfera ir šiluma. Milteliniu būdu dengto plieno kojelės suteikia šiam židiniui modernaus bei stilingo dizaino, kuris tiesiogine to žodžio prasme uždegs jūsų sodo atmosferą. Kadangi jis yra nedidelis, Fuego židinį galite naudoti net jei savo sode ar kieme neturite daug vietos. Jį lengva surinkti, tad akimirksniu galite mėgautis liepsnomis. Trys kojelės užtikrina nepaprastą Fuego židinio stabilumą. Įsitikinkite, kad naudojate apsauginę pertvarą, taip ilgesnį laiką užtikrindami gražią milteliniu būdu dengtą juodą apdailą. Prašome atkreipti dėmesį, kad apsauginė pert
Kiekis
Turime 34 vnt.
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Tegu šis RedFire židinys Fuego sušildo jus šaltą vakarą.

Židinys turi didelę angą, kurioje galėsite vienu metu deginti kelis rąstus. Kaminas pasirūpins, kad nebūtų dūmų, tad jūs ir jūsų draugai bei šeima tik mėgausis jaukia atmosfera ir šiluma. Milteliniu būdu dengto plieno kojelės suteikia šiam židiniui modernaus bei stilingo dizaino, kuris tiesiogine to žodžio prasme uždegs jūsų sodo atmosferą.

Kadangi jis yra nedidelis, Fuego židinį galite naudoti net jei savo sode ar kieme neturite daug vietos. Jį lengva surinkti, tad akimirksniu galite mėgautis liepsnomis. Trys kojelės užtikrina nepaprastą Fuego židinio stabilumą. Įsitikinkite, kad naudojate apsauginę pertvarą, taip ilgesnį laiką užtikrindami gražią milteliniu būdu dengtą juodą apdailą. Prašome atkreipti dėmesį, kad apsauginė pertvara į pristatymą neįeina.

  • Spalva: juoda
  • Medžiaga: milteliniu būdu dengtas plienas
  • Matmenys: 30 x 115 cm (skersmuo x aukštis)
  • Didelė anga
  • Dūmai ištraukiami kamino
  • Paprasta surinkti
RedFire
AVD420299

Charakteristikos

Spalva
Juoda

Specifinė nuoroda

RedFire Židinys Fuego, mažas, 81070

113,01 €
su PVM