Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai
Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai
Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai
Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai

37,99 €
su PVM

Tai yra tvirtas, patogus, lengvai ir greitai surenkamas plastikinių sodo plytelių takelis. Plytelės labai lengvai viena su kita susikabina bei susijungia, tad tam nereikės jokių specialių priemonių. Plytelės lengvai prisitaiko ir prie nelygaus žemės paviršiaus. Vienoje pakuotėje yra 24 plytelės, o jas sujungus į vientisą liniją galima padaryti 3 metrų ilgio takelį. Takelį galima pratęsti su dar vienu plytelių rinkiniu arba praplėsti į šoną įsigijus specialius sujungimus (rasite mūsų parduotuvėje). Takelis gali būti transformuojamas, kilnojamas kada tik panorėjus ir tai labai dažnai aktualu turint gėlyną ar nedidelį daržą, kuriuos norisi performuoti kasmet. Pasidarykite patogius praėjimus tarp vagų, šiltnamio ar gėlynų. Plytelės yra neslid

Kiekis
Turime 95 vnt.
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Tai yra tvirtas, patogus, lengvai ir greitai surenkamas plastikinių sodo plytelių takelis. Plytelės labai lengvai viena su kita susikabina bei susijungia, tad tam nereikės jokių specialių priemonių. Plytelės lengvai prisitaiko ir prie nelygaus žemės paviršiaus. Vienoje pakuotėje yra 24 plytelės, o jas sujungus į vientisą liniją galima padaryti 3 metrų ilgio takelį. Takelį galima pratęsti su dar vienu plytelių rinkiniu arba praplėsti į šoną įsigijus specialius sujungimus (rasite mūsų parduotuvėje). Takelis gali būti transformuojamas, kilnojamas kada tik panorėjus ir tai labai dažnai aktualu turint gėlyną ar nedidelį daržą, kuriuos norisi performuoti kasmet. Pasidarykite patogius praėjimus tarp vagų, šiltnamio ar gėlynų. Plytelės yra neslidžios, nuo jų lengvai nubėga vanduo.

Naujiena!


Pakuotėje 24 vienetai
Neslidus paviršius, yra tarpeliai nubėgti vandeniui
Lengvai kilnojama ir sujungiama tarpusavyje
Patvari medžiaga, pagaminta iš aukštos kokybės perdirbamo plastiko
Takelį galima pratęsti arba išplėsti į plotį (padaryti 78 cm) įsigijus papildomus sujungimus
Plotis: 39 cm
Aukštis: 2 cm
Ilgis sujungus plyteles tarpusavyje: 3 metrai
G103

Specifinė nuoroda

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sodo plytelės-takelis (24 vnt) - 3 metrai

37,99 €
su PVM