Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Smėlio dėžė, mediena, kvadratinė
Smėlio dėžė, mediena, kvadratinė
Smėlio dėžė, mediena, kvadratinė
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Smėlio dėžė, mediena, kvadratinė

44,82 €
su PVM
Ši fantastiška medinė smėlio dėžė yra puikus lauko žaidimų įrankis. Vaikai šioje smėlio dėžėje galės mėgautis kasimu ir statimu su draugais. Jūs taip pat galėsite dėžę pripildyti kamuoliukais, taip ją greitai paverčiant kamuoliukų dėže. Ši tradicinė smėlio dėžė kiekvienoje pusėje turi 2 tvirtas sėdynes, tad mažieji turės pakankamai vietos atsisėsti. Pagaminta iš rudai impregnuotos pušies medienos, ši medinė smėlio dėžė yra itin patvari ir atspari puvimui. Praleiskite valandų valandas kūrybiškai žaidžiant šioje medinėje kvadratinėje smėlio dėžėje! Tinkama vaikams nuo 3 metų amžiaus. Surinkimas labai lengvas. Prašome atkreipti dėmesį, jog mediena yra natūrali medžiaga ir gali būti su nedideliais trūkumais.
Kiekis
Turime 200 vnt.
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Ši fantastiška medinė smėlio dėžė yra puikus lauko žaidimų įrankis. Vaikai šioje smėlio dėžėje galės mėgautis kasimu ir statimu su draugais. Jūs taip pat galėsite dėžę pripildyti kamuoliukais, taip ją greitai paverčiant kamuoliukų dėže.

Ši tradicinė smėlio dėžė kiekvienoje pusėje turi 2 tvirtas sėdynes, tad mažieji turės pakankamai vietos atsisėsti. Pagaminta iš rudai impregnuotos pušies medienos, ši medinė smėlio dėžė yra itin patvari ir atspari puvimui.

Praleiskite valandų valandas kūrybiškai žaidžiant šioje medinėje kvadratinėje smėlio dėžėje! Tinkama vaikams nuo 3 metų amžiaus. Surinkimas labai lengvas.

Prašome atkreipti dėmesį, jog mediena yra natūrali medžiaga ir gali būti su nedideliais trūkumais.

  • Medžiaga: pušies mediena, rudai impregnuota
  • Atspari pūvimui
  • Bendri matmenys: 120 x 120 x 20 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Sėdynės plotis: 12 cm
  • Tinkamas vaikams nuo 3 metų
  • Paprasta surinkti
  • ĮSPĖJIMAS: Netinka vaikams iki 36 mėnesių.
  • ĮSPĖJIMAS: Galima naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems.
vidaXL
AVD41658

Charakteristikos

Spalva
Ruda

Specifinė nuoroda

Smėlio dėžė, mediena, kvadratinė

44,82 €
su PVM