Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm
Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm
Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm
Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm
Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm
Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm

44,99 €
su PVM
Niekada nepalikite savo daržovių pučiant vėjui, lyjant, sningant ir kt. Šis mažas šiltnamis augalams išlaiko augalus šiltoje ir jaukioje atmosferoje šaltos žiemos metu ir apsaugo juos nuo visų atšiaurų oro sąlygų, vabzdžių ir paukščių. Šis šiltnamis yra skirtas naudoti kiemuose, balkonuose ir netgi mažuose soduose. Siekiant užtikrinti papildomą stabilumą, jis turi vamzdinio plieno rėmą iš strypų ir PVC apdangalą, padedantį išlaikyti reikiamą drėgmės lygį įvairių augalų, daržovių, vaisių ir žolelių auginimui. Be to, jis turi užsegamas suvyniojamas duris, kurios užtikrina papildomą oro cirkuliaciją ir lengvą priėjimą prie savo augalų. Su šiuo praktišku šiltnamiu galite ištisus metus lengvai auginti savo augalus sveikoje aplinkoje. Namelį gėlėms lengva surinkti bei išrinkti ir tam nereiki
Kiekis
Turime 55 vnt.
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Niekada nepalikite savo daržovių pučiant vėjui, lyjant, sningant ir kt. Šis mažas šiltnamis augalams išlaiko augalus šiltoje ir jaukioje atmosferoje šaltos žiemos metu ir apsaugo juos nuo visų atšiaurų oro sąlygų, vabzdžių ir paukščių. Šis šiltnamis yra skirtas naudoti kiemuose, balkonuose ir netgi mažuose soduose.

Siekiant užtikrinti papildomą stabilumą, jis turi vamzdinio plieno rėmą iš strypų ir PVC apdangalą, padedantį išlaikyti reikiamą drėgmės lygį įvairių augalų, daržovių, vaisių ir žolelių auginimui. Be to, jis turi užsegamas suvyniojamas duris, kurios užtikrina papildomą oro cirkuliaciją ir lengvą priėjimą prie savo augalų. Su šiuo praktišku šiltnamiu galite ištisus metus lengvai auginti savo augalus sveikoje aplinkoje.

Namelį gėlėms lengva surinkti bei išrinkti ir tam nereikia jokių specialių įrankių. Be to, keičiantis sezonui, jį lengva perkelti iš vienos vietos į kitą ar padėti laikymui.

  • Spalva: žalias rėmas ir permatomas uždangalas
  • Medžiaga: milteliniu būdu dengtas vamzdinis plienas + 100% PVC
  • Permatomas, neplyštantis uždangalas
  • Bendri matmenys: 102 x 52 x 150 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Su užtrauktuką turinčiomis suvyniojamomis durimis
vidaXL
AVD46915

Charakteristikos

Spalva
Permatomas

Specifinė nuoroda

Šiltnamis pomidorams, 102x52x150cm

44,99 €
su PVM