Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Šiltnamis su 3 Durimis
Šiltnamis su 3 Durimis
Šiltnamis su 3 Durimis
Šiltnamis su 3 Durimis
Šiltnamis su 3 Durimis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Šiltnamis su 3 Durimis

61,47 €
su PVM
Šis šiltnamis puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems sodininkams. Jame galėsite auginti daugybę augalų. Jis puikiai tiks sodinukų, daržovių auginimui arba tiesiog augalų apsaugojimui šaltu metų laiku.Šiltnamis turi permatomą dangą, leidžiančią saulei pasiekti jūsų augalus ir gėles. Ji apsaugo nuo UV spindulių, atspari šalčiui, todėl prastos oro sąlygos jai nepakenks. Danga yra neplyštanti, todėl saugesnė nei stiklinių, dūžtančių šiltnamių.Milteliniu būdu dengto plieno rėmai yra labai tvirti ir patikimi bei tuo pačiu lengvi.Trys durelės atidaromos ir uždaromos užtrauktuku, todėl lengvai užeisite į šiltnamį bei leisite patekti orui.Šiltnamio įrengimas yra saugus ir nesudėtingas, nereikalaujantis papildomų įrankių.
Kiekis
Turime 35 vnt.
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Šis šiltnamis puikiai tinka ir pradedantiesiems, ir patyrusiems sodininkams. Jame galėsite auginti daugybę augalų. Jis puikiai tiks sodinukų, daržovių auginimui arba tiesiog augalų apsaugojimui šaltu metų laiku.

Šiltnamis turi permatomą dangą, leidžiančią saulei pasiekti jūsų augalus ir gėles. Ji apsaugo nuo UV spindulių, atspari šalčiui, todėl prastos oro sąlygos jai nepakenks. Danga yra neplyštanti, todėl saugesnė nei stiklinių, dūžtančių šiltnamių.

Milteliniu būdu dengto plieno rėmai yra labai tvirti ir patikimi bei tuo pačiu lengvi.

Trys durelės atidaromos ir uždaromos užtrauktuku, todėl lengvai užeisite į šiltnamį bei leisite patekti orui.

Šiltnamio įrengimas yra saugus ir nesudėtingas, nereikalaujantis papildomų įrankių.

  • Matmenys: 90 x 240 x 90 cm (Plotis x Ilgis x Aukštis)
  • Spalva: žalia
  • Rėmas: milteliniu būdu dengti plieniniai vamzdžiai
  • Permatoma, neplyštanti danga
  • Audinys: PVC: 100%
vidaXL
AVD40620

Charakteristikos

Spalva
Žalia

Specifinė nuoroda

Šiltnamis su 3 Durimis

61,47 €
su PVM