Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Šiltnamis su 4 lentynomis
Šiltnamis su 4 lentynomis
Šiltnamis su 4 lentynomis
Šiltnamis su 4 lentynomis
Šiltnamis su 4 lentynomis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Šiltnamis su 4 lentynomis

51,91 €
su PVM
Šiame šiltnamyje galėsite auginti nemažai augalų. Jo matmenys - 69 x 32 x 160 cm (Plotis x Ilgis x Aukštis). Šiltnamis turi permatomą dangą, leidžiančią saulei pasiekti jūsų augalus ir gėles. Ji apsaugo nuo UV spindulių, atspari šalčiui, todėl prastos oro sąlygos jai nepakenks. Danga yra neplyštanti, milteliniu būdu dengto plieno rėmai yra labai tvirti ir patikimi. Šiltnamyje yra 4 lentynos ir užtrauktuku uždaromos durys. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų šiltnamio stogas neišlaikys didelio sniego kiekio.
Kiekis
Turime 152 vnt.
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Šiame šiltnamyje galėsite auginti nemažai augalų. Jo matmenys - 69 x 32 x 160 cm (Plotis x Ilgis x Aukštis). Šiltnamis turi permatomą dangą, leidžiančią saulei pasiekti jūsų augalus ir gėles.

Ji apsaugo nuo UV spindulių, atspari šalčiui, todėl prastos oro sąlygos jai nepakenks. Danga yra neplyštanti, milteliniu būdu dengto plieno rėmai yra labai tvirti ir patikimi.

Šiltnamyje yra 4 lentynos ir užtrauktuku uždaromos durys. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų šiltnamio stogas neišlaikys didelio sniego kiekio.

  • Matmenys: 69 x 32 x 160 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Spalva: žalia
  • Rėmas: milteliniu būdu dengtas vamzdinis plienas
  • Lentynų skaičius: 4
  • Audinys: PVC: 100%
vidaXL
AVD40619

Charakteristikos

Spalva
Žalia

Specifinė nuoroda

Šiltnamis su 4 lentynomis

51,91 €
su PVM