Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Šiltnamis, plieninis XL
Šiltnamis, plieninis XL
Šiltnamis, plieninis XL
Šiltnamis, plieninis XL
Šiltnamis, plieninis XL
Šiltnamis, plieninis XL
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Šiltnamis, plieninis XL

85,43 €
su PVM
Šiame šiltnamyje galėsite sutalpinti daugybę gėlių ir kitų augalų. Tai puikus sprendimas ir pradedantiesiems ir patyrusiems sodininkams. Šiltnamis turi permatomą dangą, kuri leidžia saulės spinduliams pasiekti jūsų augalus. Danga atspari UV ir šalčiui, todėl grėsmės jūsų augalams bus minimalios. Be to, danga yra neplyštanti, todėl bus puiki alternatyva įprastiems, stikliniams šiltnamiams. Miltelinių būdu dengto plieno rėmai yra labai tvirti ir patikimi, tačiau jus nustebins jų lengvumas. Įėjimas atidaromas ir uždaromas užtrauktuku. Šiltnamio įrengimas yra saugus ir nesudėtingas, nereikalaujantis papildomų įrankių. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų šiltnamio stogas neišlaikys didelio sniego kiekio.
Kiekis
Turime 144 vnt.
  • Pristatymo laikas: Pristatymo laikas: 2-6 darbo dienos
  • Perkant Perkant prekių už 150€ - pristatymas nemokamas

Šiame šiltnamyje galėsite sutalpinti daugybę gėlių ir kitų augalų. Tai puikus sprendimas ir pradedantiesiems ir patyrusiems sodininkams.

Šiltnamis turi permatomą dangą, kuri leidžia saulės spinduliams pasiekti jūsų augalus. Danga atspari UV ir šalčiui, todėl grėsmės jūsų augalams bus minimalios. Be to, danga yra neplyštanti, todėl bus puiki alternatyva įprastiems, stikliniams šiltnamiams.

Miltelinių būdu dengto plieno rėmai yra labai tvirti ir patikimi, tačiau jus nustebins jų lengvumas. Įėjimas atidaromas ir uždaromas užtrauktuku. Šiltnamio įrengimas yra saugus ir nesudėtingas, nereikalaujantis papildomų įrankių. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų šiltnamio stogas neišlaikys didelio sniego kiekio.

  • Matmenys: 120 x 240 x 190 cm (plotis x ilgis x aukštis)
  • Spalva: žalia
  • Rėmas: milteliniu būdu dengtas vamzdinis plienas
  • Žalia, neplyštanti danga
  • Lentynų skaičius: 2
  • Audinys: PVC: 100%
vidaXL
AVD40618

Charakteristikos

Spalva
Žalia

Specifinė nuoroda

Šiltnamis, plieninis XL

85,43 €
su PVM