Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Šiltnamis, plieninis rėmas, PVC
Šiltnamis, plieninis rėmas, PVC
Šiltnamis, plieninis rėmas, PVC
Šiltnamis, plieninis rėmas, PVC
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Šiltnamis, plieninis rėmas, PVC

52,04 €
su PVM
Šis šiltnamis yra tinkamas sprendimas suteikti apsaugą ir izoliaciją augalams ištisus metus. Sukurtas nedidelėms erdvėms. Parduodamas su tvirtu, milteliais dengtu plieno karkasu ir neplyštančia danga. Danga pagaminta ir patvarios, atsparios UV spinduliams ir šalčiui medžiagos, jums nebereikės rūpintis, kad augalus gali pažeisti saulės spinduliai ar šaltis. Permatoma danga leis augalams mėgautis saulės šviesa. Lengvam patekimui, šiltnamis turi suvyniojamas duris. Šiltnamis sveria nedaug. Jo surinkimas nesudėtingas, nereikalauja papildomų įrankių. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų šiltnamio stogas neišlaikys didelio sniego kiekio.
Kiekis
Turime 98 vnt.
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Šis šiltnamis yra tinkamas sprendimas suteikti apsaugą ir izoliaciją augalams ištisus metus. Sukurtas nedidelėms erdvėms.

Parduodamas su tvirtu, milteliais dengtu plieno karkasu ir neplyštančia danga. Danga pagaminta ir patvarios, atsparios UV spinduliams ir šalčiui medžiagos, jums nebereikės rūpintis, kad augalus gali pažeisti saulės spinduliai ar šaltis. Permatoma danga leis augalams mėgautis saulės šviesa.

Lengvam patekimui, šiltnamis turi suvyniojamas duris.

Šiltnamis sveria nedaug. Jo surinkimas nesudėtingas, nereikalauja papildomų įrankių. Prašome atkreipti dėmesį, kad mūsų šiltnamio stogas neišlaikys didelio sniego kiekio.

  • Matmenys: 170 x 80 x 200 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Spalva: žalia
  • Rėmas: milteliniu būdu dengtas vamzdinis plienas
  • Žalia, neplyštanti danga
  • Audinys: PVC: 100%
vidaXL
AVD40617

Charakteristikos

Spalva
Žalia

Specifinė nuoroda

Šiltnamis, plieninis rėmas, PVC

52,04 €
su PVM