Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti

83,43 €
su PVM
Auginkite ir demonstruokite gėles ar augalus mūsų kaimiško stiliaus vazonų iš vandens hiacinto rinkinyje! Visi 3 vazonai yra skirtingų dydžių, todėl pasitelkę savo kūrybiškumą galite juos sudėlioti kaip tik norite! Pagaminti iš vandens hiacinto, šie vazonai yra ypatingai patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Be to, plieno rėmas suteikia vazonams tvirtumo ir stabilumo. Šie kiemo vazonai yra lengvai valomi drėgna šluoste. Šie sodo vazonai turi išimamus plastikinius vidinius įdėklus. Su mūsų gražiais vazonais būkite pasiruošę suteikti savo namams žalumos! Šio vazonų rinkinio priežiūros darbus rekomenduojame atlikti patalpoje. Į pristatymą įeina 3 skirtingų dydžių vazonai.
Kiekis
Turime 70 vnt.
 • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Auginkite ir demonstruokite gėles ar augalus mūsų kaimiško stiliaus vazonų iš vandens hiacinto rinkinyje! Visi 3 vazonai yra skirtingų dydžių, todėl pasitelkę savo kūrybiškumą galite juos sudėlioti kaip tik norite!

Pagaminti iš vandens hiacinto, šie vazonai yra ypatingai patvarūs ir lengvai prižiūrimi. Be to, plieno rėmas suteikia vazonams tvirtumo ir stabilumo. Šie kiemo vazonai yra lengvai valomi drėgna šluoste. Šie sodo vazonai turi išimamus plastikinius vidinius įdėklus. Su mūsų gražiais vazonais būkite pasiruošę suteikti savo namams žalumos!

Šio vazonų rinkinio priežiūros darbus rekomenduojame atlikti patalpoje. Į pristatymą įeina 3 skirtingų dydžių vazonai.

 • Spalva: tamsiai ruda
 • Medžiaga: vandens hiacintas + plieno rėmas
 • Bendri matmenys (didelio): 30 x 30 x 80 cm (plotis x gylis x aukštis)
 • Bendri matmenys (vidutinio): 21 x 21 x 60 cm (plotis x gylis x aukštis)
 • Bendri matmenys (mažo): 15 x 15 x 40 cm (plotis x gylis x aukštis)
 • Įdėklo matmenys (didelio): 25 x 25 x 25 cm (plotis x gylis x aukštis)
 • Įdėklo matmenys (vidutinio): 20 x 20 x 17 cm (plotis x gylis x aukštis)
 • Vazono matmenys (mažo): 13 x 13 x 13 cm (plotis x gylis x aukštis)
 • Su 3 išimamais vidiniais plastikiniai įdėklais
 • Lengva valyti drėgna šluoste
 • Pristatymą sudaro 3 skirtingų dydžių vazonai
vidaXL
AVD45569

Charakteristikos

Spalva
Ruda

Specifinė nuoroda

Vazonai, 3vnt., tamsiai rudi, vandens hiacintas, aukšti

83,43 €
su PVM