Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Esschert Design Aukštas lovelis, rudos spalvos, XL
Esschert Design Aukštas lovelis, rudos spalvos, XL
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Esschert Design Aukštas lovelis, rudos spalvos, XL

96,81 €
su PVM
Šis aukštas Esschert Design lovelis puikiai tinka norint namuose auginti savo žoleles, daržoves ar vaisius. Stabilus ir tvirtas medinis staliukas suteikia viską, ko reikia norint netrukdomai užsiimti sodininkyste. Šis aukštas lovelis užtikrina patogų darbinį aukštį sodinimui ar augalų genėjimui bei leis atpalaiduoti savo nugarą. Be to, apatinė lentyna suteikia papildomos vietos vazonams, įrankiams ir net malkoms. Šiais laikais, aukštas lovelis taip pat naudojamas kaip dekoracija norint suteikti savo tuščiai sodo erdvei gyvybingumo. Staliukas gali būti apstatytas tuščiais ir pripildytais vazonais, dekoratyviais sodo daiktais ir daugybe kitų daiktų!
Kiekis
Turime 27 vnt.
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Šis aukštas Esschert Design lovelis puikiai tinka norint namuose auginti savo žoleles, daržoves ar vaisius.

Stabilus ir tvirtas medinis staliukas suteikia viską, ko reikia norint netrukdomai užsiimti sodininkyste. Šis aukštas lovelis užtikrina patogų darbinį aukštį sodinimui ar augalų genėjimui bei leis atpalaiduoti savo nugarą. Be to, apatinė lentyna suteikia papildomos vietos vazonams, įrankiams ir net malkoms.

Šiais laikais, aukštas lovelis taip pat naudojamas kaip dekoracija norint suteikti savo tuščiai sodo erdvei gyvybingumo. Staliukas gali būti apstatytas tuščiais ir pripildytais vazonais, dekoratyviais sodo daiktais ir daugybe kitų daiktų!

  • Spalva: ruda
  • Medžiaga: pušies mediena, PP (polipropilenas), nerūdijantis plienas
  • Matmenys: 78,8 x 78,8 x 78 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Puikiai tinka mažiems sodams
  • Su viena lentyna
  • Lengvai prižiūrimas
  • Su uždangalu šaknims
Esschert Design
AVD433907

Charakteristikos

Spalva
Ruda

Specifinė nuoroda

Esschert Design Aukštas lovelis, rudos spalvos, XL

96,81 €
su PVM