• −25%
Molinė apvali kepimo forma
search
  • Molinė apvali kepimo forma
  • Molinė apvali kepimo forma
  • Molinė apvali kepimo forma
  • Molinė apvali kepimo forma

Molinė apvali kepimo forma

55,50 €
41,63 € Sutaupote 25%
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Molinė apvali kepimo forma

Kiekis
Paskutinė prekė

Römertopf gamintojo molinė kepimo lėkštė – indas yra nepakeičiamas indas draugų kompanijoje. Šitame inde patogiai ir sveikai paruošite iki 2 kg maisto. Vienu metu galėsite kepti skirtingus maisto produktus kaip namų orkaitėje, taip ir lauko uždarame griliuje. Indo griovelių dėka maistas keps o ne troškinsis, nes grioveliuose susikaups kepamo maisto išskiriamas skystis.

Tokioje lėkštėje galėsite suderinti atskirai sau labiausiai patinkantį maisto derinį, o jis bekepdamas pavirs jūsų skonį atitinkančiu patiekalu.

Kepimo indas atliktas iš deginto molio ir padengtas patvaria glazūra. Glazūruotas indo paviršius visiškai nebijo įbrėžimų, tad pjaustyti paruoštą patiekalą galima tiesiogiai kepimo inde.

Visiškai ekologiškai švaraus ir jūsų šeimos sveikatai saugaus glazūravimo dėka, indas lengvai valomas, yra antibakterinis, nesugeria kvapų, gali būti plaunamas indaplovėje.

PARAMETRAI:

  • SKERSMUO 320 MM;
  • AUKŠTIS 26 MM;
  • GYLIS 15 MM;

RÖMERTOPF jau daugiau nei 40 metų gamina indus iš natūralaus molio be jokių cheminių priemaišų. Per tiek metų šis vardas tapo beveik sinonimu sveikam maisto gaminimui be papildomų riebalų. Daugelyje šalių Römertopf laikomi ekologiškai sveiko maitinimosi simboliu.

Šie indai gaminami iš taip vadinamo raudonojo “romėnų” molio, kuris kasamas Vokietijoje ir ir išlaikomas specialiuose duobėse ne pridedant jokių cheminių priedų.

Kiekvienas Römertopf kepimo indas turi individualią formą tam, kad galima būtų sutalpinti ir ruošti visą produktą, jo nepjaustant. Tokia galimybė suteikia maisto ruošimui nepalyginamą patogumą ir pranoksta lūkesčius. Taip pat paruoštus patiekalus galite pateikti tiesiai kepimo inde.

036-06
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.