Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Draper Tools Inžinieriaus dildžių ir brūž. rink., 8 d., 200 mm, 44961
Draper Tools Inžinieriaus dildžių ir brūž. rink., 8 d., 200 mm, 44961
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Draper Tools Inžinieriaus dildžių ir brūž. rink., 8 d., 200 mm, 44961

57,33 €
su PVM
Šis 8 dalių Draper Tools inžinieriaus dildžių ir brūžiklių rinkinys su minkšta rankena susideda iš įvairių formų ir dydžių dildžių ir brūžiklių bei bus naudingas daugeliui formavimo ir apdailos darbų jūsų namuose ir dirbtuvėse. Šie įrankiai yra pagaminti iš patvaraus, didelį anglies kiekį turinčio plieno. Pristatomi lengvame, nešiojamame įrankių dėkle, jūsų įrankiai visada bus tvarkingai sudėti bei paruošti nedelsiant naudoti. Minkštų rankenų dėka, su įrankiais yra patogu dirbti. Šis rinkinys susideda iš 6 dildžių: plokščios, rankinės, pusapvalės, apvalios, kvadratinės ir trijų kvadratų, bei 2 brūžiklių: pusapvalio ir apvalaus.
Kiekis
Turime3 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Šis 8 dalių Draper Tools inžinieriaus dildžių ir brūžiklių rinkinys su minkšta rankena susideda iš įvairių formų ir dydžių dildžių ir brūžiklių bei bus naudingas daugeliui formavimo ir apdailos darbų jūsų namuose ir dirbtuvėse.

Šie įrankiai yra pagaminti iš patvaraus, didelį anglies kiekį turinčio plieno. Pristatomi lengvame, nešiojamame įrankių dėkle, jūsų įrankiai visada bus tvarkingai sudėti bei paruošti nedelsiant naudoti. Minkštų rankenų dėka, su įrankiais yra patogu dirbti.

Šis rinkinys susideda iš 6 dildžių: plokščios, rankinės, pusapvalės, apvalios, kvadratinės ir trijų kvadratų, bei 2 brūžiklių: pusapvalio ir apvalaus.

  • Spalva: mėlyna ir juoda
  • Medžiaga: didelį anglies kiekį turintis plienas
  • Dėklo matmenys: 39,8 x 37,2 x 3,4 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Ašmenų ilgis: 200 mm
  • Su minkštomis rankenomis
  • 8 dalių: plokščios, rankinės, pusapvalės, apvalios, kvadratinės ir trijų kvadratų dildžių; pusapvalio ir apvalaus brūžiklių.
  • Saugomas įrankių dėkle
Draper Tools
AVD415067

Specifinė nuoroda

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

Draper Tools Inžinieriaus dildžių ir brūž. rink., 8 d., 200 mm, 44961

57,33 €
su PVM