Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

3D dėlionė Mėnuleigis
3D dėlionė Mėnuleigis
3D dėlionė Mėnuleigis
3D dėlionė Mėnuleigis
3D dėlionė Mėnuleigis
3D dėlionė Mėnuleigis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

3D dėlionė Mėnuleigis

44,90 €
su PVM
Paskutinė prekė

3D dėlionė Mėnuleigis – medinis, mechaninis „pasidaryk pats“ modelis. Varomas guminės juostos variklio. Kaip ir kiti UGEARS gamybos modeliai, pagamintas iš medienos ir surenkamas be klijų. Medinės detalės yra išpjautos lazeriu aukštos kokybės faneros plokštėse. Šiek tiek spustelkite norimą detalę, ir ji nesunkiai atsiskirs nuo fanerinės plokštės.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 300 - 400

Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime2 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

3D dėlionė Mėnuleigis

Ar esate pasirengęs pačiam šauniausiam modelių rinkoje prieinamam mėnuleigiui?

Tai tarsi kosminės stoties marsaeigis, išlipęs iš kapsulės ir tyrinėjantis nepažįstamus pasaulius!

Esame pasiryžę nustebinti ir pradžiuginti augančią UGEARS modelių mylėtojų šeimą 85 šalyse ir penkiuose žemynuose.

Medinis 3D konstruktoius Mėnuleigis – neatskiriama UGEARS modelių kolekcijos dalis

Pristatome Ugears „Hexapod Explorer“. Varomas galingo spyruoklinio variklio, „Hexapod Explorer“ Mėnuleigis gali nueiti iki 3 metrų, net ir Mėnulio paviršiumi. Puikus, grynai mechaninis, medinis, vaikščiojantis robotas be elektroninių komponentų.

„Hexapod Explorer“ Mėnuleigis savo svorį tolygiai paskirsto kojoms. Tai leidžia jam judėti net ir šiek tiek nelygioje vietovėje. Kita nuostabi modelio savybė yra keičiamas „Hexapod Explorer“ greitis.

Kai Hexapod sustos, paimkite jį ir stebėkite, kaip kojos atgyja. Jos juda dar kurį laiką lyg tai būtų tikras vabzdys ar voras.

Modelio dizainas yra elegantiškas, o kartu ir visiškai parastas, toks, į kurį malonu žiūrėti. Kaip yra pasakęs Theo Jansenas: „Sienos tarp meno ir inžinerijos egzistuoja tik mūsų mintyse“.

Mėnuleigis. Nuo istorinės realybės iki ateities kosmoso tyrinėjimų

Gyvename įdomiame kosmoso tyrinėjimų ir sparčios technologijų pažangos amžiuje. Pirmieji žmonijos žingsniai kosmose žengti 1969 m. liepos 20 deiną. Tą dieną kosminio erdvėlaivio „Apollo 11“ astronautas Neilas Armstrongas išlipo Mėnulyje. Nuo 1997 m. iki šių dienų Marsą tyrinėjo net šeši skirtingi marsaeigiai.

Įsivaizduokite, kad esate tolimos planetos X tyrinėjimo misijos vadas. Įsivaizduokite, kad jūsų erdvėlaivis gali paleisti šešiakojų tyrinėtojų robotų armiją. Jie skraidytų po naujosios planetos paviršių visomis kryptimis, tirtų dirvožemį, rinktų uolienų pavyzdžius, ieškotų svetimų gyvybės formų.

Kiekvieną naktį šešiakojai ilsisi. Kiekvieną rytą jie pasikrauna ir atgyja, tęsdami savo tyrinėjimus ir mokslinį darbą. Galbūt kažkuriuo metu atvyks sraidanti lėkštė iš kitos civilizacijos. Pamačiusi šešiakojus, patikės, kad jie yra dominuojanti planetos X gyvybės forma!

3D dėlionė „Hexapod Explorer“ Mėnuleigis

„Hexapod Explorer“ medinio modelio rinkinį sudaro 388 dalys ir tvirta metalinė spyruoklė. Guminės juostos pėdų pagalvėlės užtikrina geresnį sukibimą su lygiais paviršiais.

Šis „pasidaryk pats“ modelis yra vidutinio sudėtingumo lygio. Jo surinkimo laikas yra maždaug 8 valandos.

Vidinė spyruoklė įsimontuoja modelio apačioje. Prisukant variklio spyruoklę naudojamas rekẽto mechanizmas. Tai krumplinis mechanizmas, leidžiantis velenui suktis tik viena kryptimi. Tai reiškia, kad jums nereikės laikyti rankenėlės visą laiką, kai prisukinėsite spyruoklę. Suteikta potencinė energija užfiksuojama kiekvieną kartą, pasukus rankenėlę.

„Hexapod Explorer“ gali įveikti nelygius paviršius ir net peržengti 1–2 cm kliūtis. Priasukite modelį, pastatykite jį, pasirinkite norimą greitį naudodami rankenėlę ant Mėnuleigio galvos, tada atleiskite „eiti“ svirtelę gale, kad modelis pradėtų judėti. Greitį galite keisti bet kuriuo metu, net ir modeliui judant.

Medinis 3D konstruktorius – puiki dovana brangiam žmogui

Gal ieškote šaunaus, bet kartu ir siaubingo Helovino žaislo ar dekoracijos? Gal galvojate ką padovanoti savo vaikui, dukterėčiai, sūnėnui ar kaimynui, kuris užsiima robotika? Šis medinis konstruktorius tam puikiai tiks.

Vaikams ir suaugusiems patiks kurti „Hexapod Explorer“ ir pamatyti, kaip jis atgyja, kaip žengia pirmuosius žingsnius. Ugears modelių kūrimas yra puikus būdas išmokti pagrindinių mokslo ir inžinerijos principų, įskaitant biologijos principus, pvz., gyvūnų judėjimą.

Ypatingai smagu, kai konstruoti 3d modelį susirenka visa šeima. Tėvai ir vaikai leidžia laiką kartu, pirmiausia rinkdami, o vėliau išbandydami surinktą mechaninį žaislą.

Modelių kūrimas taip pat yra puikus būdas lavinti mechaninius gebėjimus, išmokti spręsti problemas, vadovautis išsamiomis, iliustruotomis instrukcijomis (naudingas įgūdis vaikams ir suaugusiems).

„Ugears Hexapod Explorer“ yra unikali dovanos idėja draugams ar šeimos nariams, mėgstantiems gamtą, vabzdžius, robotus, modelių kūrimą, „pasidaryk pats“ projektus, galvosūkius. Taip pat visiems tiems, kurie vertina išskirtinį mechaninį ir estetinį dizainą.

Ugears
4820184121294

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

3D dėlionė Mėnuleigis

44,90 €
su PVM