Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Edukacinis STEM Tachometras
Edukacinis STEM Tachometras
Edukacinis STEM Tachometras
Edukacinis STEM Tachometras
Edukacinis STEM Tachometras
Edukacinis STEM Tachometras
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Edukacinis STEM Tachometras

9,85 €
17,90 €
Sutaupote 45%
su PVM
Paskutinė prekė

Kaip veikia tachometras? 3D dėlionė ir modelis STEM tachometras atskleis ir pademonstruos pagrindinį tachometro veikimo principą.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

Rekomenduojamas amžius: 8+

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Edukacinis STEM Tachometras. 3D dėlionė padės suprasti kaip veikia tachometras

STEM tachometras yra stilizuotas mokomasis modelis ir 3d dėlionė, skirta supažindinti su pagrindiniais Tachometro veikimo principais.

Surinkę šį puikų medinį 3D modelį suprasite kaip veikia STEM tachometras!

Modelio rinkinyje yra QR kodas, nurodantis tyrimo vadovą apie mechanizmą, jo veikimo principą, pagrindines savybes, formules. Tai taip pat apima įdomias užduotis.

Pasinerkite į išplėstinę realybę ir pažiūrėkite, kaip veikia Tachometras. Bendraukite su modeliu naudodamiesi specialia UGEARS AR programa.

Sužinokite kaip veikia STEM variatorius

Surinkite tachometrą ir sužinokite, kaip jis veikia.

Tachometras – tai prietaisas, skirtas variklių ir kitų mechanizmų dalių sukimosi greičiui matuoti. Jis apskaičiuoja apsisukimus per minutę (RPM). Tachometras taip pat matuoja ir stebi apkrovos ribas, kad sumažintų arba padidintų RPM, kad variklis ar mechanizmas veiktų pagal optimalius parametrus.

Kas išrado tachometrą ir kada?

Tachometrą 1817 m. išrado vokiečių inžinierius Dietrichas Uhlhornas. Jo išradimas buvo specialus prietaisas, matuojantis išcentrinę jėgą. Nuo 1840 m. šis įrenginys buvo naudojamas geležinkelio lokomotyvuose, o vėliau ir automobiliuose bei kitose transporto priemonėse.

Naudokite

Tachometras naudojamas mechanizmuose, kur būtina tiksliai sekti RPM, kad būtų išvengta neigiamų perkrovų pasekmių. Sumanūs vairuotojai naudoja tachometrus, kad žinotų, kada perjungti pavaras (automobiliuose su mechanine pavarų dėže) ir kontroliuoti variklio apkrovą, taip prailgindami savo transporto priemonių eksploatavimo laiką.

Iš ko susideda tachometras ir kaip jis veikia

Tachometro 3D galvosūkis iš UGEARS STEM Lab kolekcijos yra visiškai veikiantis, „pasidaryk pats“ medinis tachometro modelis, paruoštas surinkti. Kai rankena pasukama, judėjimas perduodamas per reduktorių, padidindamas apsukų skaičių ir išstumdamas dvigubus svorius išcentriniame bloke. Kuo didesnis sūkių skaičius, tuo didesnė išcentrinė jėga atskiria svorius, perkeldama judamą ašį su smagračiu. Prie ašies pritvirtintas rodyklės mechanizmas (ciferblatas); kuo daugiau ašis pasislenka (didesnis RPM), tuo labiau nukrypsta ciferblato rodyklė, rodanti didesnį sukimosi greitį.

Tachometro sudėtinės dalys

Tachometro mechanizmą sudaro:

Rankena

Reduktorius

Svoriai

Ašis

Smagratis

Prijunkite tachometrą prie variatoriaus, sukurdami naują mechanizmą

Variatoriaus tachometro sistema parodo tiesioginį ryšį tarp pavarų dėžės perdavimo santykio ir sukimosi greičio.

Sukant Variatoriaus rankeną judesys per reduktorių perduodamas į kūgio formos varomąjį skriemulį. Tada pirmojo kūgio sukimasis per diržą perduodamas kitam kūgiui, kuris yra varomas skriemulys. Paspaudus prie korpuso pritvirtintą pedalą, jis perstumia šakę, laikančią diržą, taip pakeisdamas varomojo skriemulio sukimosi greitį. Tachometrą pritvirtinus prie variatoriaus, kintantis Variatoriaus varomo skriemulio sukimosi greitis perduodamas tachometro reduktoriui. Tai savo ruožtu padidins arba sumažins svorių išcentrinę jėgą, perkeldama ašį smagračiu. Perjungus ašį, ciferblato indikatorius nukreipiamas link didesnės arba mažesnės vertės. Tokiu būdu bus matyti, kad „Variator“ transmisijos santykio pakeitimai padidina arba sumažina prijungto tachometro sūkių skaičių.

Variatoriaus-Tachometro sudėtinės dalys

Variatoriaus-tachometro mechanizmą sudaro:

Rankena

Reduktorius

Kūgio formos varomasis skriemulys

Kūgio formos varomas skriemulys

Diržas

Pedalas

Būstas

Šakė

Reduktorius

Svoriai

Ašis

Smagratis

Surinkite

Ugears STEM galvosūkiai sukurti taip, kad tiktų skirtingoms amžiaus grupėms, ypatingą dėmesį skiriant mokymosi komponentui. Modelio surinkimas bus įdomus ir neužims daug laiko.

STEM laboratorijos modelių rinkiniai yra su viskuo, ko jums reikia, dėžutėje.

Kaip ir kitus Ugears medinių modelių rinkinius, STEM Lab modelių sujungimas yra smagus ir išsamus: viskas, ko jums reikia norint sukurti, išmokti ir atrasti, yra dėžutėje.

Žingsnis po žingsnio iliustruota 3D galvosūkių surinkimo instrukcija.

QR kodas, skirtas atsisiųsti kišeninį mokymosi vadovą apie Ugears modelį, jo mechanizmą, veikimo principą, pagrindines charakteristikas, fizines ir mechanines formules bei smagias praktines užduotis.

Ugears
4820184121249

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Edukacinis STEM Tachometras

9,85 €
17,90 €
Sutaupote 45%
su PVM