• −40%
search

Motociklas su priekaba

26,90 €
16,14 € Sutaupote 40%
Su PVM

Motociklas su priekaba – unikalus 3D motociklo modelis. Varomas guminės juostos variklio. Vienu prisukimu 3D Motociklo modelis įveiks 3m atstumą

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 300 - 400

Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Išparduota

  Avida - mokėk vėliau!

Užsisakyk šiandien, o apmokėk per 30 dienų, be papildomų mokesčių. Jokio išankstinio apmokėjimo!

  Avida3 – be pabrangimo 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius.

  Avida lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!

Savo užsakymą apmokėk mažomis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėlе ar e. bank.

Motociklas su priekaba – sportinio motociklo prototipas – 3D motociklo modelis

Motociklas su priekaba yra sportinio motociklo prototipas – transporto priemonė, skirta važiuoti ir slidžiomis asfaltuotomis magistralėmis, ir grublėtais keliais. Originalūs dvejopo sporto dviračiai yra kilę iš vadinamųjų „scramblerių“ šeimos – lengvų miesto motociklų, kuriuos iš pradžių „Triumfas“ ir BSA gamino dar 20-ojo amžiaus pradžioje.

Dėl praktiškos pakabos konstrukcijos ir aukštai pritvirtintų duslintuvų, šie motociklai buvo labai gerai pritaikyti važiuoti nelygiais keliais. Kaip ir tikroviškame gyvenime, modelis yra ne tik greitas, bet ir labai stabilus dėl švytuoklės pakabos tiek priekiniuose, tiek galiniuose ratuose. Realistinis retro dizainas užbaigtas imituojant animuotą priešingų cilindrų variklį.

Motociklas su priekaba : pasivažinėkime

3D motociklo modelis varomas guminiu juostos varikliu. Motociklo variklis sujungtas su ratais per diržo movą. Motoro užkūrimo raktą rasite po degalų bako gaubtu. Viena apvija jūsų „motociklas“ įveiks 3 metrų atstumą.

Jei planuojate smagų pasivažinėjimą ir norite pasiimti gerą draugą kartu, arba esate vienas iš tų žmonių, kurie visada turi papildomą bagažą, jūsų „motociklas“ siūlo ypač šaunią funkciją.

Patogus ir erdvus šoninis vežimėlis, kuriame yra pakankamai vietos papildomiems keleiviams gabenti, saldumynų kroviniui, užrašams ar kitiems smulkiems kroviniams, pavyzdžiui, sąvaržėlėms ir kitiems raštinės reikmenims, gabenti. Galite lengvai pritvirtinti arba nuimti šoninę priekabą, kaip jums patinka.

Sukonstruokite naują šaunų motociklą ir pamatykite, kur jus nuves fantazija! Smagios ir malonios kelionės su „motociklu UGR-10“ iš „Ugears“.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184121133
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.