Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Stimpanko laikrodis
Stimpanko laikrodis
Stimpanko laikrodis
Stimpanko laikrodis
Stimpanko laikrodis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Stimpanko laikrodis

8,90 €
su PVM
Išparduota

Stimpanko laikrodis. Stimpankas – mokslinės fantastikos subžanras, apimantis technologijas, estetinius dizainus, įkvėptus XIX amžiaus garo mašinų.

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
IŠPARDUOTA
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Stimpanko laikrodis / Steampunk laikrodis UGEARS

Stimpunko laikrodis / Steampunk laikrodis – medinis modelis sukurtas UGEARS konstruktorių ir pagamintas Ukrainoje.

Pati stimpanko esmė (Stimpankas – retrofuturistinis mokslinės fantastikos subžanras, apimantis technologijas ir estetinius dizainus, įkvėptus XIX amžiaus garų varomų pramoninių mašinų).

3D „Ugears“ galvosūkis „Stimpanko Laikrodis“ primena jums tikrąją dvasią šio unikalaus stiliaus, apjungiančio meną, mokslą ir nuostabią mechaniką.

Šis modelis yra miniatiūrinė imitacija laikrodžio, turinčio subtilų raižytą korpusą ir sumanų mechanizmą, įjungiantį pavaras ir judinantį laikrodžio rodykles. Dailūs, nėrinių raštus primenantys laikrodžio ornamentai susideda iš gėlių, Saulės, žvaigždžių ir Mėnulio.

Graži modelio pavara apima originalią 90 laipsnių kampo sankabą, kurią galite stebėti veikiant mechanizmui.

Kartu su išmaniųjų pavarų jungtimi „Ugears“ inžinieriai įdiegė dar vieną įdomią funkciją: nesinchronizuotas laikrodžio rodykles, įtaisytas ant tos pačios ašies. Kiekviena iš jų juda savo tempu.

Besidointiems technologijomis ir mechanika, siūlome išskirtinius STEM modelius: STEM švytuoklė, STEM skaitiklis, STEM diferencialas, STEM kreivimatis ir STEM pavarų dėžė.

Stimpanko laikrodis / Steampunk laikrodis UGEARS

Stimpanko laikrodį lengva sudėti, todėl šis modelis puikiai tinka pradedantiesiems „Ugears“ galvosūkių surinkėjams. Tačiau netgi jei esate artimiau susipažinęs su „Ugears“ produkcija, tikrai norėsite šio išskirtinio galvosūkio savo kolekcijai.

Modelis pagamintas iš natūralių medžiagų ir skleidžia malonų medienos kvapą. Viskas, ko reikia norint surinkti Stimpanko laikrodį, yra dėžutėje, modeliui nereikia jokių klijų ar papildomų įrankių.

Jei norite sužadinti kažkieno smalsumą ir supažindinti juos su žavingu mechanikos pasauliu, nėra geresnio būdo tai padaryti, nei pakviesti juos surinkti užburiantį „Ugears“ Stimpanko laikrodį.

Ugears
4820184121027

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Stimpanko laikrodis

8,90 €
su PVM