Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Sunkvežimis UGM-11
Sunkvežimis UGM-11
Sunkvežimis UGM-11
Sunkvežimis UGM-11
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Sunkvežimis UGM-11

69,90 €
su PVM
Paskutinė prekė

Sunkvežimis UGM-11 realistiškas, mechaninis, naujos kartos medinis UGEARS 3D modelis, pasižymintis didesniu rafinuotumu ir funkcijų gausa.

Sudėtingumo lygis: Pažengusiems

Komponentų skaičius: 400 - 500

Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Sunkvežimis UGM-11 – medinis 3D UGEARS modelis, kviečiantis pasinerti į nuotykius

Sunkvežimis UGM-11 realistiškas, medinis 3D modelis. 3D modelis atstovauja naujos kartos UGEARS mechaniniams modeliams, pasižymintiems didesniu rafinuotumu ir funkcijų gausa.

Šis modelis važiuoja, juda, ir net atrodo taip, kaip tikras sunkvežimis. Pirmiausia, pasukite svirtį kabinos viršuje. Tada „užveskite“ variklį. Kai sunkvežimio svirtis stovi ant nulinės padalos, galite pamatyti keturis stūmoklius, kurie realiai juda po sulankstomu gaubtu.

Atidarykite salono duris, kad rastumėte pilnai veikiantį vairą ir funkcionuojantį dujų pedalą. Pasiruošę važiuoti? Perjunkite pavarą į „priekį“ arba „atgal“ ir stebėkite, kaip krovininė mašina grįžta į laukus, tam, kad paimtų dar vieną šieno krovinį.

Sunkvežimis UGM-11 – medinis 3D UGEARS modelis

Krovininė savaeigė mašina UGM-11 yra tai, ką mes vadiname sunkvežimio bei Stimpanko laikrodžio modelių deriniu. Sąmoningai sukūrėme šį modelį, kad jis atrodytų kaip tikras sunkvežimio prototipas, būtų atviras, kad net atsitiktinis stebėtojas galėtų įvertinti viduje vykstančius mechaninius stebuklus.

Šio medinio modelio sukonstravimas gali užimti šiek tiek laiko, tačiau galutinis modelio rezultatas bus tikrai vertas skirto laiko.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120259

Specifinė nuoroda

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Sunkvežimis UGM-11

69,90 €
su PVM