search

Sunkvežimio priekaba

29,90 €
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Sunkvežimio priekaba – medinis 3D UGEARS konstruktorius. Galite įsigyti atskirai arba komplekte su Sunkiasvoriu sunkvežimiu VM-03.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 100 - 200

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Paskutinė prekė

  Avida - mokėk vėliau!

Užsisakyk šiandien, o apmokėk per 30 dienų, be papildomų mokesčių. Jokio išankstinio apmokėjimo!

  Avida3 – be pabrangimo 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius.

  Avida lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!

Savo užsakymą apmokėk mažomis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėlе ar e. bank.

Sunkvežimio priekaba – vizualiai nepriekaištingas, medinis 3D UGEARS konstruktorius

Sunkvežimio priekaba yra vienas įdomiausių ir labiausiai jaudinančių UGEARS sukurtų modelių.

Norėdami išnaudoti tolimųjų krovinių gabenimo patirtį, norėtume atkreipti jūsų dėmesį į sunkiasvorio sunkvežimio priekabą VM-03. Tai puikus medinis 3D UGEARS konstruktorius. Sunkiasvorio sunkvežimio VM-03 priekaba gali būti perkama atskirai arba komplekte su kitu išskirtinos kokybės UGEARS modeliu – Sunkiasvoriu sunkvežimiu VM-03.

Norint nukeliauti ilgus atstumus su kroviniu yra reikalingas sunkvežimis. UGEARS būtent tam ir sukūrė šį išskirtinį modelį. Ši talpi priekaba gali gabenti jūsų mėgstamus daiktus ar didesnį krovinį. Šis medinis UGEARS modelis pristatys dėžutę šokolado, vaisius ar kitas jūsų kambaryje esančias smulkmenas.

Patrauklus bei tvirtas dizainas garantuoja, kad pats modelis puikiai derės prie bet kokio interjero.

Prijunkite sunkiojo sunkvežimio priekabą prie vilkiko naudodami automatinį sukabinimo įtaisą. Taip jūs turėsite tobulą, pasirengusią išvažiuoti į kelią Sunkvežimio ir jo priekabos modelį. Kai kurie dalykai yra tiesiog geresni kartu!

Sunkvežimio priekaba – medinis 3D UGEARS konstruktorius

Sunkvežimio priekabos modelio rinkinys yra pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui.

Detalių kokybė yra aukščiausio lygio: lazeriais išgautos smulkios detalės, išpjautos iš faneros plokščių, kurios suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo.

Detalės turi būti išspaustos iš plokštės ir surinktos, kad būtų galima pamatyti pilną modelio vaizdą. Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Sunkiasvorio sunkvežimio konstravimo instrukcijos yra nuosekliai aprašytos, spalvotos ir tikrai lengvai vykdomas.

Instrukcijos yra išverstos į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, kinų ir korėjiečių kalbomis).

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento

4820184120877
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.