• −40%
search

Pašto karieta su žirgais

39,90 €
23,94 € Sutaupote 40%
Su PVM

Naujasis UGEARS medinis mechaninis 3D modelis „Pašto karieta su žirgais“ kviečia jus ir jūsų šeimą į jaudinančią kelionę po laukinius vakarus!

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 400 - 500

Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Paskutinė prekė

  Avida - mokėk vėliau!

Užsisakyk šiandien, o apmokėk per 30 dienų, be papildomų mokesčių. Jokio išankstinio apmokėjimo!

  Avida3 – be pabrangimo 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.!

Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius.

  Avida lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui!

Savo užsakymą apmokėk mažomis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėlе ar e. bank.

Naujasis UGEARS medinis mechaninis 3D modelis „Pašto karieta su žirgais“ kviečia jus ir jūsų šeimą į jaudinančią kelionę po laukinius vakarus!

„Ugears“ pristato legendinę pašto karietą, plačiai naudotą vėlyvajame XVIII-ame bei XIX-ame amžiuje. Tais laikais ji buvo pagrindinė susisiekimo bei keleivių ir smulkių krovinių gabenimo priemonė. Laiškus, paketus ir pinigus pristatanti karieta tapo laukinių vakarų kultūros atributu.

Kurdami „Karietą su žirgais“, UGEARS konstruktoriai stengėsi sukurti modelį, kuris džiugintų jūsų akis ir tuo pat metu atspindėtų tikrąją laukinių vakarų dvasią. Būtent todėl ši pašto karieta turi tvirtą rėmą ir stiprius ratus bei subtilų, akį džiuginantį saloną.

Salono durelės varstosi tam, kad įleistų ir išleistų keleivius. Štai karietos viršuje, ant dviejų krovininių dėžių, yra puiki vieta mažam laiškeliui paslėpti ir pervežti! Tačiau jeigu jums reikia pristatyti šiek tiek didesnį krovinį, dėžes galima lengvai nuimti ir pakeisti nedidele pakuote.

Medinis mechaninis 3D modelis Pašto karieta su žirgais : surinkimas

Modelio surinkimas yra paprastas ir itin smagus, įtrauksiantis bet kokio amžiaus mechanikos mylėtojus. Pasikvieskite savo šeimą ir sukurkite šį laukinių vakarų dvasia alsuojantį stebuklą kartu!

Karietą paleisti galite vos kelis kartus pasukę prisukamą mechanizmą. Nepamirškite prieš tai užfiksuoti galinio rato veleno tam, kad prisukamas modelis neišslystų iš rankų jums ėmus jį prisukinėti.

Kai pristatysite visus siuntinius ir išsiųsite laiškus, nenumeskite „Karietos su žirgais“ į šalį. Dailios detalės salono šone, subtilus drožinys kartu su įdomiais mechaniniais elementais užtikrina, kad modelis gali tapti originalia bet kokio interjero dalimi.

Pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir nereikalaujantis klijų nei kitų papildomų įrankių surinkimui, „Karietos su žirgais“ modelis garantuoja puikiai praleistą laiką ir nuoširdžias emocijas!

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

4820184120730
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.