Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Transporto priemonė Vienaratis
Transporto priemonė Vienaratis
Transporto priemonė Vienaratis
Transporto priemonė Vienaratis
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Transporto priemonė Vienaratis

19,20 €
34,90 €
Sutaupote 45%
su PVM
Paskutinė prekė

ransporto priemonė Vienaratis – XX a. pradžioje sukurto transporto įrenginio sumažinta kopija. Visi UGEARS modeliai unikalūs ir nepakartojami.

Sudėtingumo lygis: Vidutinis

Komponentų skaičius: 200 - 300

Numatomas surinkimo laikas: 2.5 - 5 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Transporto priemonė Vienaratis – UGEARS modeliai, žavintys savo mechanizmu

Transporto priemonė Vienaratis … kodėl būtent toks UGEARS konstruktorių pasirinkimas? Naršydami po senus nuotraukų archyvus užklupome XX amžiaus pradžioje išrasto smagaus ir išmaniojo transporto įrenginio nuotrauką. Tai buvo vienaratis, kuriame telpa vienas keleivis-vairuotojas. Mes išplėtėme savo tyrimus, kad sužinotume daugiau apie vienaračio veikimo mechanizmus.

Ukrainoje įsikūrusios įmonės konstruktoriai siekia, kad visi sukurti UGEARS modeliai būtų įdomūs, suteikinatys žinių ir lavinantys vaizduotę. UGEARS šiandien išdidžiai pristato visų medinių mechaninių modelių pradininką Vienaratį!

Transporto priemonė Vienaratis – UGEARS konstruktorių kūrybiškumo ir meilės savo darbui įrodymas

Transporto priemonė Vienaratis – yra sukonstruotas taip, kad jūs galėtumėte mėgautis judančių mechanizmų grožiu. Nepaisant erdvios subtilios išvaizdos, jūsų naujasis modelis yra gana tvirtas. Galite jį pasiimti į lauką ir leistis į nuotykius su UGEARS vienaračiu su draugais ar šeimos nariais.

Mechanizmo dalys imituoja senovinę transporto priemonę. Išorinis modelio apdangalas suteikia lengvą prieigą prie guminių juostų variklio, jei reikia jį pakeisti.

Modelį sudaro du darbo rėžimai. Pirmas režimas leis jums nepertraukiamai važiuoti tiesiai į priekį apie 1,5 – 2 metrų (5,7-7,6 pėdų), kol gumos juostos variklio ištekliai yra visiškai neišsileidę. Po to modelis grakščiai apsisuka ir sustoja.

Antrasis režimas jūsų vienaračiui leis sukiotis. Po to, kai nustatote sukimosi režimą, modelio kojos pasislepia mechanizmo viduje ir modelis pradeda nuolat suktis, kol jis susiduria su kokia nors kliūtimi. Šiuo režimu modelis gali nukeliauti atstumą, kuris siekia iki 5 metrų.

Kalbant apie technines charakteristikas: Ugears Vienaračio komplektą sudaro 300 detalių, įskaitant 19 atsargines detales. Surinkto modelio matmenys: 185 х 95 х 160 mm ir, kaip ir visi Ugears šeimos modeliai, jis pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko reikės surinkimui.

Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detalės paspaudus nesunkiai atsiskiria nuo plokštės. Surinkus detales pagal instrukciją pamatysite pilną modelio vaizdą. Kaip ir visų kitų UGEARS modelių, Vienaračio konstravimo instrukcija yra aiškiai aprašyta, spalvota ir tikrai lengvai įgyvendinama.

Surinkimo instrukcijos yra išverstos į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių ). Modelio surinkimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120990

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Transporto priemonė Vienaratis

19,20 €
34,90 €
Sutaupote 45%
su PVM