Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Maitinimo šaltinis 100W UPS
 • Nauja
Uzbekiška rankų darbo salotinė 34cmSalotinė 34cm
  23,92 €
  Akiniai – triangle longsAkiniai – triangle longs
  • −40%
  • Nauja
  00
  Dienos
  :
  00
  Val
  :
  00
  min
  :
  00
  sec
  10,79 €17,99 €
  Kepsninė Tandyras "Donas"Kepsninė Tandyras "Donas"
  • −15%
  254,15 €299,00 €
  PanteraPantera
  • −40%
  • Nauja
  00
  Dienos
  :
  00
  Val
  :
  00
  min
  :
  00
  sec
  20,94 €34,90 €
  KombainasKombainas
  • −40%
  • Nauja
  00
  Dienos
  :
  00
  Val
  :
  00
  min
  :
  00
  sec
  23,94 €39,90 €
  Greitpuodis 6 litrų
  • Nauja
  Mechaninis žirgas
  Mechaninis žirgas
  Mechaninis žirgas
  Mechaninis žirgas
  Mechaninis žirgas
  keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

  Mechaninis žirgas

  26,94 €
  44,90 €
  Sutaupote 40%
  su PVM
  Paskutinė prekė

  Mechaninis žirgas / Laukinis žirgas – sudėtingas UGEARS mechaninis 3D modelis. Suvaldyk jį ir leiskis į neįtikėtinus nuotykius!

  Sudėtingumo lygis: Pažengusiems

  Komponentų skaičius: 400 - 500

  Numatomas surinkimo laikas: 7.5 - 12 val.

  Rekomenduojamas amžius: 14+

  00
  Dienos
  :
  00
  Val
  :
  00
  min
  :
  00
  sec
  Kiekis
  Hurry Up Only 1 Items left items
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

  Mechaninis žirgas / Laukinis žirgas – suvaldyk jį ir leiskis į neįtikėtinus nuotykius

  Mechaninis žirgas / Laukinis žirgas – sudėtingas mechaninis 3D modelis. Prieš traukiniams tampant svarbiausia keliavimo priemone, vienintelė keliautojams prieinama, patikima transporto priemonė buvo stiprūs ir greiti arkliai. Kultinis Ukrainos gamintojas UGEARS models žvelgia į praeitį ir skatina jus pačius pasinerti bei paklajoti laukinėje gamtoje su laukiniais gyvūnais.

  Keturkojo žirgo sukūrimas buvo vienas didžiausių iššūkių konstruktoriams. Daugelio inžinierių projektuotas judantis mechanizmas pasižymi konstrukcijos stabilumu. Visiškai unikalus modelio mechanizmas paverčia jūsų žirgą tikru risūnu. Tai iš ties unikalus Ugears konstruktorių gaminys, kurį kurią galite išbandyti ir jūs.

  Dizaineriai ypatingą dėmesį skyrė gyvūno kojų anatomijai, norėdami įsitikinti, kad visi sąnariai ir judesiai labai panašūs į tikro žirgo. Kojoms animuoti inžinieriai įdiegė kanopų mechanizmą.

  Mechaninis žirgas iš tiesų nepaprastas mechaninis UGEARS modelis

  Bioninė arklio širdis yra švytuoklė, sumontuota mechanizmo krūtinėje. Švytuoklės svyravimai lėtina energijos perdavimą iš guminės juostos variklio į judančius elementus, prailgindami mechanizmo darbo laiką.

  „Mechaninis žirgas“ tavęs nuneš tave į kitą pasaulio kraštą – atstumas, kurį jis gali įveikti, yra gana ribotas. Nors pakanka stebėti unikalaus mechanizmo darbą ir mėgautis modelio mechanikos grožiu.

  Arklio karčiai ir uodega, skirti plėvesuoti pavėjui, yra pagaminti iš lanksčių guminių juostų. Judėdamas mechanizmas purto galvą, siūbuodamas minkštus guminius karčius.

  UGEARS Mechaninio žirgo modelis pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

  Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Mechaninio žirgo konstravimo instrukcija yra nuosekli, aiški, spalvota ir nesunkiai išpildoma.

  Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

  UGEARS models prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

  Ugears
  4820184120884

  Specifinė nuoroda

  Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Mechaninis žirgas

  26,94 €
  44,90 €
  Sutaupote 40%
  su PVM