Norime Jus informuoti, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.

Kodinis užraktas
Kodinis užraktas
Kodinis užraktas
Kodinis užraktas
keyboard_arrow_rightkeyboard_arrow_left

Kodinis užraktas

19,90 €
su PVM
Paskutinė prekė

Kodinis užraktas – sąmokslų, paslapčių ir kriptografijos pasaulio dalis. Puikus knygos „Da Vinčio Kodas“ įkvėptas medinis mechaninis modelis

Sudėtingumo lygis: Lengvas

Komponentų skaičius: 1 - 100

Numatomas surinkimo laikas: 0.5 - 2 val.

Rekomenduojamas amžius: 14+

Kiekis
Turime1 vnt..
  • Pristatymo laikas:Pristatymo laikas:2-6 darbo dienos

Kodinis užraktas – knygos Da Vinčio Kodas įkvėptas medinis mechaninis modelis

Kodinis užraktas – sąmokslų, paslapčių ir kriptografijos pasaulio dalis. Pasinerkite į jį su naujuoju UGEARS mediniu mechaniniu modeliu!

Kodinis užraktas: iš ko susideda kaip veikia mechaninis modelis?

Modelis susideda iš dviejų dalių. Jis atsirakina, jei nustatote teisingą 3 skaitmenų derinį. Viduje galite paslėpti raktus, slaptus raštelius ir kitus smulkius daiktus. Spyna turi patogią „kilpelę“, skirtą užraktui pakabinti ant krepšio.

Sukurkite savo užrakto kosdą iš 1000 3-jų skaitmenų kodo kombinacijų! Surinkite modelį savo pačių rankomis ir supraskite modernaus Kodinio užrakto veikimo principą.

UGEARS modelis Kodinis užraktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir turi viską, ko gali prireikti konstravimui. Detalių kokybė yra aukščiausio lygio. Lazeriais iš faneros plokščių išpjautos smulkios detalės suteikia medienai tvirtumo bei elastingumo. Detales belieka išspausti iš faneros plokščių, reikalui esant patrinti švitriniu popieriumi ir surinkt. Netrukus pamatysite pilną modelio vaizdą.

Kaip ir visi kiti UGEARS modeliai, Kodinio užrakto konstravimo instrukcija yra nuosekli, aiški, spalvota ir nesunkiai įgyvendinama.

Modelio surinkimo instrukcija yra išversta į 11 kalbų (ukrainiečių, anglų, vokiečių, prancūzų, lenkų, ispanų, rusų, turkų, italų, mandarinų ir korėjiečių). Modelio konstravimas nereikalauja nei klijų, nei kitų specialių papildomų įrankių.

UGEARS prekinis ženklas visame pasaulyje asocijuojasi su kokybe ir inovatyvumu. Mediniai konstruktoriai, mediniai 3D modeliai ir mediniai modeliai spalvinimui – tik dalis mūsų asortimento.

Ugears
4820184120297

Specifinė nuoroda

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Kodinis užraktas

19,90 €
su PVM