Prisijunk su Facebook
  • −20%
Ketaus troškintuvas 8 l.
search
  • Ketaus troškintuvas 8 l.
  • Ketaus troškintuvas 8 l.
  • Ketaus troškintuvas 8 l.
  • Ketaus troškintuvas 8 l.

Ketaus troškintuvas 8 l.

46,00 €
36,80 € Sutaupote 20%
Su PVM Pristatymas per 1-2 darbo dienas

Ovalus ketaus troškintuvas su dangčiu

Gamintojas: Ukraina

biol

Kiekis

Paskutinį kartą ši prekė buvo nupirkta: 2021-01-25

 

PREKĖS APRAŠYMAS

Ketaus troškintuvas yra ekologiškas maisto ruošimo indas, neišskiria toksinių medžiagų, nebijo įbrėžimų (nereikalauja specialių virtuvinių įrankių maišant arba verčiant maistą gaminimo metu). Iš pirmo žvilgsnio nepatrauklus ir nepatogus indas maloniai Jus nustebins savo savybėmis. Virėjų pripažinta, kad būtent ketaus troškintuvuose maistas išsitroškina geriausiai ir būna ypatingai gardus.  Skirtingai nuo keramikinių ir stiklinių troškintuvų, ketaus troškintuvą galėsite naudoti ir ant viryklės: jis puikiausiai įšils ir tolygiai ištroškins patiekalą,- ar net krosnyje arba atviros ugnies.

Siūlome pailgos formos 8 L talpos, 45,5 cm ilgio (nuo vienos iki kitos rankenėlės krašto), 25,4 cm pločio (torškintuvo viršuje per plačiausią vietą) ir 14,2 cm aukščio be dangčio (20,7 cm su dangčiu) troškintuvą. Į jį be vargo sutalpinsite antį gardžiai vakarienei arba pagaminsite didesnį kiekį kito norimo patiekalo. Ketaus dangtis puikiai priglunda ir įkaista, padedamas tolygiai pasiskirstyti šilumai po indą. Tokiame inde gaminamas maistas „išsaugo“  didesnę dalį savo naudingų mikroelementų.

Ketaus troškintuve Jus galėsite ne tik pagaminti nuostabiai ištroškintą ir sultingą paukštieną, bet ir balandėlius, įvairiausius Jūsų ypatinguosius troškinius, kepti gardžiausius kūgelius ir net plovą, kuris, tarp kitko, išlieka toks pats birus ir gardus lyg iš kazano.

Komplektuojama su dangčiu.

Tinka visų tipų viryklėms.

Paruošimo instrukciją rasite čia

PARAMETRAI:

-        TALPA 8 L;

-        ILGIS (nuo rankenos iki rankenos) 455 MM;

-        PLOTIS (plačiausioje vietoje viršuje) 254 MM;

-        AUKŠTIS BE DANGČIO 142 MM;

-        AUKŠTIS SU DANGČIU 195 MM;

-        SVORIS 7,35 KG.

Z0608
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.