Šiltnamis "Kinovskaja Standart" 3x8m

KS8

Nauja prekė

Šiltnamis "Kinovskaja Standart" 3x8m

Plotis - 3,00m;

Ilgis - 8,00m;

Aukštis - 2,10m;

Plotas - 24m2.

Smulkiau

499,00 € su PVM

Apie prekę

Šiltnamis „KINOVSKAJA STANDART“

Šiltnamis „KIINOVSKAJA STANDART“ su cinkuotu „V“ formos profiliu, dengtas polikorbonatu. Komplektuojamas su CD instrukcija.

Galimi išmatavimai:

  •   3x4 m;
  •   3x6 m;
  •   3x8 m;
  •   3x10 m;
  •   3x12 m.

Aukštis : 2,10 m.

Šiltnamio „Klinovskaja Standart“ specifikacija

Į bazinę komplektaciją įeina 2 durys su orlaidėmis priešingose šiltnamio pusėse.

Atstumas tarp karkaso rėmų: 57 cm.

Išlaikomas sniego spaudimas: 120 kg/m²!

Polikorbonato tvirtinimui tvirtinimui yra skirtos 18 mm pločio metalinės juostos per visos arkos ilgį nuo krašto iki krašto. Toks tvirtinimo būdas apsaugo polikorbonatą nuo susigadinimo tvirtinimo vietose, kaip įprastai nutinka tvirtinant varžtais analoginiose šiltamio konstrukcijose, tad polikorbonatą galėsite naudoti žymiai ilgiau.

Šiltnamio „T“ formos kraštinės įkasami į žemę iki pirmo horizontalaus atsišakojimo, dėl to pamatai yra nebūtini. Tačiau konstrukcija yra pritaikyta ir montavimui ant medinių perimetro pamatų arba metalinių kampinių.

Šiltnamis parduodamas pilnai išrinktas, tad galėsite jį lengvai transportuoti automobilio bagažinėje.

Galima įsigyti ir papildomas šiltnamio konstrukcijos prailginimo sekcijas, kiekvienos ilgis 2 m.  Be to, atskirai galite įsigyti ir montuoti papildomą orlaidę su automatinio atidarymo/uždarymo mechanizmu.

Standartinės komplektacijos (3x4 m ) padengimui skirti 3 polikorbonato lapai (komplektuojami kartu). Transportavimui lapus galima susukti į 2,10 m. Ilgio ritinius, kurių diametras būtų 1,2-1,5 m.

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad transportuojant polikarbonato ritinius ant stogo bagažinės, t.y. atvirai, juos sustiprintai veiks vėjo jėga, kuri gali sugadinti polikorbonatą. Norint transportuoti tokiu būdu, privaloma ritinių galus papildomai užklijuoti (užsandarinti) lipnia arba pakavimo juostele. Tai apsaugos nuo vėjo patekimo tarp lapų ir jų neišvengiamo susigadinimo.

Polikorbonato montavimas

Kiekvienas polikorbonato lapas turi apsauginę plėvelę su užrašais, nurodančiais, kuri pusė yra skirta išoriniam montavimui. Montuojant polikorbonatą, labai svarbu teisingai sudėti polikorbonato lapus. Jeigu polikorbonatas yra pjaunamas, tai jo lapai turi būti užklijuojami lipnia juostele, kad apsaugotų nuo purvo ir drėgmės patekimo.

Apsauginė polikorbonato plėvelė

Polikorbonato lapai žymimi skirtingų spalvų apsaugine plėvele. Plėvelė su žymekliu skirta montuoti ta puse į išorę (ši pusė su UV danga), o skaidri pusė – montavimui į vidų. Montuodami polikorbonatą, laikykitės lapų montavimo instrukcijos. Neteisingai sumontavus lapus, jie gali greitai suirti nuo žalingo saulės veikimo. Tokiu atveju garantija nebus taikoma.

Montuojant polikorbonatą, patartina apsauginę plėvelę nuo kraštų atitraukti ~50 mm tam, kad po montavimo būtų lengviau ją pašalinti. Saugiam ir lengvam apsauginės plėvelės šalinimui, rekomenduojama ją nuimti per pirmąsias 2 savaites po montavimo. Ilgesnis saulės veikimas į apsauginę plėvelę naikina jos struktūrą, kas ir sąlygoja sudėtingą jos nuėmimą.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Šiltnamis "Kinovskaja Standart" 3x8m

Šiltnamis "Kinovskaja Standart" 3x8m

Šiltnamis "Kinovskaja Standart" 3x8m

Plotis - 3,00m;

Ilgis - 8,00m;

Aukštis - 2,10m;

Plotas - 24m2.

7 other products in the same category: