• −25%
Molinis indas "Special" 4,5 L.
search
  • Molinis indas "Special" 4,5 L.

Molinis indas "Special" 4,5 L.

72,17 €
54,13 € Sutaupote 25%
Su PVM

Molinis indas "Special" 4,5 L.

Kiekis
Išparduota

Römertopf deginto raudono molio kepimo/ troškinimo indas su dangčiu. Kukliai atrodantis, bet prabangiai Jūsų mėgstamus patiekalus „gaminantis“ indas. Jame ne tik galėsite kepti ar troškinti, bet ir pateikti tiesiai ant stalo patiekalą, kuris dar ilgai išliks šiltas. Puikiai tinka mėsos troškiniams, traškiai vištienai, žuvies, makaronų bei daržovių apkepams ruošti.

 Maisto gaminimo šitame inde ypatumas – tai karšti garai, kurie išsiskiria kepimo metu. Prieš kepant, indo dangtį reikia užmirkyti šaltame vandenyje 15 minučių. Tai leis Jums gaminti beveik nenaudojant aliejaus, sviesto, ar kitų riebalų, nes maistas kepamas ar troškinamas praktiškai savo sultyse. Kepimo indo vidinė pusė yra glazūruota ekologiškai švaria glazūra, kuri, ilgesnį laiką kepant, išlaiko reikiamą drėgmės lygį.

RÖMERTOPF indų privalumas – be papilomų riebalų, sveiko ir mažiau kaloringo maisto gaminimas. Lyginant su įprastiniu kepimu orkaitėje, Römertopf induose Jūsų maistas bus paruoštas 40% greičiau, sutaupant net iki 30-40% energijos. 

Indą galima laikyti ir šaldytuve. Iš šaldytuvo ištrauktą indą reikia įšildyti palaipsniui. Į įkaitintą indą negalima pilti šalto vandens ar kitų kontratiškai šaltų skysčių – indas gali įtrūkti. Lengavai valomas ir nereikalujantis papildomos priežiūros, galima plauti indaplovėje.

Prieš pirmą naudojimą, indą reikėtų 24 valandoms užmirkyti vandenyje.

Komplekte taip pat rasite receptų knygelę ir 2 vnt. puodkėles

PARAMETRAI:

  • TŪRIS APIE 4,5 L.;
  • ILGIS 360 MM;
  • PLOTIS 265 MM;
  • AUKŠTIS 190 MM;
  • SVORIS 3 KG.
180-05
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.