• −25%
Molinis indas duonos kepimui 2 L.
search
  • Molinis indas duonos kepimui 2 L.
  • Molinis indas duonos kepimui 2 L.

Molinis indas duonos kepimui 2 L.

42,17 €
31,63 € Sutaupote 25%
Su PVM

Molinis indas duonos kepimui 2 L.

Kiekis
Išparduota

Römertopf tiesiakampis molinis duonos kepimo indas idealiai tinka gardžios duonos su traškia plutele kepimui maždaug iš 0,5 kg tešlos. Kepimo indas taip pat gali būti naudojamas ir kitų gaminių kepimui, pavyzdžiui, keksams, pyragams arba įvairiausiems daržovių ar makaronų apkepams, kuriuos gražiai pateiksite ant stalo tiesiog kepimo inde.

Specialiai išdeginto natūralaus molio kepimo indas padės Jums iškepti naminę duodą ar kitus delikatesus visiškai natūraliu būdu. Visa idealios duonos su traškia plutele paslaptis sąlygota kepimo metu išskiriamų karštų garų. Tai pasiekti galima prieš patį duonos kepimą molinio indo užmirkimu karštame vandenyje. Į karštą vandenį 20 minučių reikėtų pamerkti indą, jau pripildytą tešlos: tešla gražiai sukils, bet, glazūruoto vidinio indo paviršiaus dėka, nesušlaps, o išorinė indo pusė prisisems vandens. Kepimo metu vanduo išsiskirs garų pavidalu, kas ir sąlygoja idealias kepimo sąlygas, o Jums teliks mėgautis gardžia traškia plutele.

Visiškai ekologiškai švaraus ir jūsų šeimos sveikatai saugaus glazūravimo dėka, indas lengvai valomas, yra antibakterinis, nesugeria kvapų, gali būti plaunamas indaplovėje.

RÖMERTOPF indų privalumas – be papildomų riebalų, sveiko ir mažiau kaloringo maisto gaminimas. Lyginant su įprastiniu kepimu orkaitėje, Römertopf induose Jūsų maistas bus paruoštas 40% greičiau, sutaupant net iki 30-40% energijos. 

 Indą galima laikyti ir šaldytuve. Iš šaldytuvo ištrauktą indą reikia įšildyti palaipsniui. Į įkaitintą indą negalima pilti šalto vandens ar kitų kontrastiškai šaltų skysčių – indas gali įtrūkti. 

Prieš pirmą naudojimą, indą reikėtų 24 valandoms užmirkyti vandenyje.

PARAMETRAI:

  • TŪRIS APIE 2 L.;
  • ILGIS 315 MM;
  • PLOTIS 160 MM;
  • AUKŠTIS 95 MM;
  • SVORIS 1,25 KG.
250-05
chat Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.