Nauja NanoWay apsauga automobilio stiklams 100ml Padidinti

NanoWay apsauga automobilio stiklams 100ml

Nauja prekė

Apsauga automobilio stiklams "NanoWay" 100ml

Smulkiau

29,00 € su PVM

Apie prekę

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 100ml pakuotės pakanka impregnuoti 8 - 10 priekinių automobilio langų. Ilgalaikė apsauga paviršiui užtikrinta metams arba 15.000km. Naudokitės instrukcija ir sekite mūsų pateikta informaciją! 

Paskirtis:

Šis ‘‘NanoWay“ produktas sudaro hidrofobinę dangą, skirtas stikliniams, keramikiniams paviršiams.

Siūlomos panaudojimo sritys:

  • Automobilių stiklų danga 
  • Antikalk danga dušo kabinoms ir plytelėms
  • Lengvo valymo buičiai

Danga sukuria lengvo valymo efektą.  Sudarydama ~100 laipsnių vandens kontaktinį kampą su paviršiumi, leidžia vandeniui lengvai slysti paviršiumi. Pagal mūsų trinties bandymus, danga atlaiko ilgiau, nei rinkoje esantys užsienietiški analogai.

Savybė:

Priemonė nekeičia paviršiaus išvaizdos ir yra visiškai nematoma.

 

Paviršiaus impregnavimas:

Rekomenduojama dengti įpoliravimo būdu. Paviršius turi būti visiškai švarus, neriebus ir sausas. Priemonę minkšta šluoste įtrinti į paviršių, palaukti 5minutes ir nublizginti. Naudoti ne žemesnėje nei +5 laipsniai temperatūroje.

 

Tai automobilių stiklams skirta priemonė. Svarbi dangos savybė - neleisti vandeniui išskysti ant stiklo paviršiaus, o jį koncentruoti į kuo didesnius lašus, todėl priešpriešinis vėjas juos nustumia nuo stiklo. Taip padengus stiklą nanodanga, sudaromos kur kas geresnės matomumo sąlygos. Geresnis matomumas savo ruožtu užtikrina eismo saugumą. Aukštos kokybės apsauginė danga padidina saugumą kelyje, sumažindama purvo, sniego, ar lietaus kiekį ant stiklo. Palengvina purvo, vabzdžių, ledo ir kitokių nešvarumų valymą nuo stiklo. Lyjant, sningant valytuvai naudojami rečiau. Važiuojant didesniu nei 80km/h greičiu valytuvai nereikalingi, kadangi apsauginė danga sukuria geresnį vandens slydimą paviršiumi. Automobilinių stiklų nanodanga, tinka visiems automobilių stiklams. Padengti priekiniai, šoniniai ir galiniai langai, dėl hidrofobinio (atsparus vandeniui) efekto, pagerina matomumą, ypač tamsiu paros metu.

Kokia nauda naudojant šį langams skirta produktą:

• Didesnis saugumas vairuojant lietingomis oro salygomis (geresnis matomumas).

• Purvas neprilips ant stiklo paviršiaus.

• Lyjant purvas savaime nusiplaus nuo priekinio stiklo.

• Likusius nešvarumus lengvai nuvalysite naudojant tik vandenį be jokių ploviklių ar cheminių medžiagų.

• Sumažinsite priekinio stiklo plovimo skystį.

• Sutaupysite laiką ("Easy Clean efektas", savaime išsivalantis).

• Pinigų taupymas (nereikės pirkti įvairiausių cheminių ploviklių).

• Lengviau pašalinsite ledo dangą nuo priekinio stiklo.

• Gausite sertifikuotą vokišką produktą, kuris turi garantuotą kokybę (yra daug produktų kurie patenka į rinką ir apsimeta NANO produktais, nors tai nėra tiesa).

• Atsparumas paplitusioms cheminėms medžiagoms, UV stabilumas, atsparumas automobilių plovimo šepečiams, kelio druskoms.

Efektyvus ir ilgalaikis

Produkto sunaudojimas tyrimo vadovo paraiškoje yra 5-10ml/m2. 100ml pakuotės pakanka impregnuoti 4 transporto priemones. Ilgalaikė apsauga paviršiui yra užtikrinta metams arba 15.000km. Geromis salygomis atsparumas vandeniui, purvui gali būti ilgesnis. Atsparumas dilimui: 10.000 valymų su servetėle, efektyvumas sumažėja 10-20%.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

NanoWay apsauga automobilio stiklams 100ml

NanoWay apsauga automobilio stiklams 100ml

Apsauga automobilio stiklams "NanoWay" 100ml

30 other products in the same category: